На українських торентах блокуватимуть копії, зроблені у кінотеатрах

14 листопада 2010

CamRip-копії фільмів збирається блокувати Українська антипіратська асоціація. Як розповів заступник голови цієї організації Ігор Михайлов, механізм з автоматичного блокування CamRIP-копій було розроблено спільно з одним із відомих українських файлообмінників. Один із ресурсів, назва якого не розголошується, вже приєднався до цієї угоди, з іншими ведуться переговори. Донедавна Україна була лідером за кількістю поширюваних копій, зроблених у кінотеатрах. У зв’язку з цим Асоціація та основні кінодистриб’ютори запропонували поправку до закону України «Про авторське право та суміжні права», що забороняє записувати кінофільми під час їх демонстрації в кінотеатрах, навіть для особистого використання.

 

У травні 2010 року американські конгресмени внесли український сайт MP3Fiesta до шістки головних піратських сайтів світу нарівні з The Pirate Bay і RapidShare.

Нагадаємо, що в серпні 2010 року в Луганській області порушили справу проти громадянина, який в інтернеті незаконно розміщував для скачування піратські копії музичних композицій, фільмів та програмного забезпечення. Це стало першим в Україні випадком, коли «пірата» притягнуто до суду за фактом порушення інтелектуальних прав в інтернеті.

unian.net

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020