Програма короткого метру і відео-арту BROOKLYN ROMAINVILLE у Києві

04 липня 2013

7 липня в рамках Арт-Пікніка Слави Фролової відбудеться показ добірки короткометражних фільмів та робіт відео-арту на тему життя предмість мегаполісів.

 

Демонстрація програм BRIGADE DES IMAGES – організації, що займається підтримкою і просуванням французького кіно, завжди відбувається в особливій атмосфері. Одні фільми варто дивитися на великому екрані, інше кіно особливо добре виглядає в доречному оточенні та оригінальному приміщенні.

 

Дотримуючись традицій BRIGADE DES IMAGES, програма 2012 року BROOKLYN ROMAINVILLE буде продемонстрована в стінах виставкового павільйону ВДНГ, що мовби застигли у минулій епосі, але зберегли певний дух радянського романтизму.

 

Тематика програми звернена до життя передмість мегаполісів з їх пейзажами, людьми і побутом, надіями та розчаруваннями. Велике місто часто-густо диктує певний життєвий стандарт для своїх жителів, люди ж околиць і передмість часом стикаються з необхідністю наново формувати, день за днем, свій особистий побут.

 

Показ відбудеться 7 липня о 20:30 у павільйоні №8, пр-т Академіка Глушкова, 1. Фільми демонструються мовою оригіналу з російськими субтитрами.

 

Деталі - на сторінці події у фейсбуці.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020