Останній показ Docudays UA на АРТ-ПІКНІКУ

06 вересня 2013

Заключний показ Docudays UA у рамках фестивалю АРТ-ПІКНІК Слави Фролової відбудеться сьогодні, 6 вересня, о 20:30 у 8-му павільйоні ВДНГ (Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1). Вхід – вільний!

 

Цикл із чотирьох вечорів документалього кіно на АРТ-ПІКНІКУ Слави Фролової, що тривав від 16 серпня, закінчується сьогодні повнометражним канадським фільмом «Виродок співає найсолодше» режисерки Крісті Ґарленд (Канада, Данія, 2012, 71 хв.), що брав участь у цьогорічному конкурсі DOCU/ЖИТТЯ.

 

Пол на прізвисько Силач дуже зайнята людина. Він добре знається на середньому класі й сподівається підняти рівень життя своєї родини до нього. Його вихованці потребують постійного нагляду, адже Силач заробляє на життя, вирощуючи бійцівських півнів і співочих птахів. Крім того, він докладає всіх зусиль, аби витягти свою матір Мері з пияцтва. Їй 75, та вона раз у раз подається на пошуки випивки, натомість зазнаючи поранень. Вона п’є, щоб забути й залити ніч, якої боїться не просто так. Утім, вона все ще читає напам’ять власні вірші, які родина слухає з любов’ю та захопленням. Мері опирається усім спробам Силача, а він таки гне своєї – аж поки не вдається до рішучіших дій.   

 

 

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020