Корисна інформація про фестивальні локації

18 березня 2013

Docudays UA продовжує співпрацювати з уславленими київськими ретро-кіномайданчиками. Пропонуємо детальний опис того, що в них відбуватиметься під час фестивальних днів. Почнемо з Будинку кіно.

 

У Червоній залі йтимуть покази міжнародних конкурсів DOCU/ЖИТТЯ ТА DOCU/КОРОТКО, ключової програми «Вибір є!» та ряду прем’єр українських фільмів, серед яких альманахи «Поза Євро» тат «Відкритий доступ».

 

У Синій залі глядачі дивитимуться конкурс DOCU/ПРАВО, «Арабську весну», ретроспективу Аудрюса Стоніса, «Прощавай, кіно!», програму документальної анімації та спеціальні покази.

 

Також у Будинку кіно триватимуть зустрічі та обговорення з гостями фестивалю (режисерами, продюсерами та героями фільмів), професійні коктейль-дрінки, прес-конференції, та урочисті церемонії закриття та відкриття. Хол третього поверху перетвориться на «Живу бібліотеку» та експозиційний простір для фотовиставки «Нульові» Андрія Матросова, а Блакитна вітальня стане осередком правозахисних подій.

Ряд затишних та інтимних кіновечорів наші глядачі та гості проведуть у «Кінопанорамі», у великій залі якої проходитимуть вечірні сеанси програм «DOCU/АРТ» та «Найкращі фільми Docudays UA». Цього року вхід на всі кінопокази тут, як і Будинку кіно, вільний. Мала зала як і раніше лишається основною локацією фестивального освітнього проекту DOCU/КЛАС.

Яскравого колориту нічному фестивальному життю додадуть арт-клуб «44» та арт-прострі «МИН». У «44» відбудеться спеціальний концерт музичного гуру південної України 90-х Ігоря Горіна та Chiliбомберс. У «МИНі» Docudays UA відсвяткує своє закриття: у рамках проекту «КОЛО ДЗИҐИ» буде презентований прем’єрний показ відреставрованої версії фільму Дзиґи Вертова «Одинадцятий» (1928, Українська РСР) у музичному супроводі Антона Байбакова.

 

Вхід на всі заходи фестивалю, окрім фестивальних вечірок, вільний. Відвідання кіномайстерні  DOCU/КЛАС - безкоштовне (потрібна попередня акредитація, адже кількість місць обмежена розмірами аудиторії).

 

Бажаємо приємного фестивалю!

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020