Український фільм на Марсельскому фестивалі документального кіно

18 червня 2013

Марсельский фестиваль документального кино FIDMarseille, що відбуватиметься з 2 до 8 липня, проводиться у Франції щорічно з 1989 року. Журі нагороджує учасників у міжнародних та національних категоріях. Цього року до Міжнародного конкурсу був відібраний український проект «Час життя об’єкта в кадрі». Нагадаємо, що його режиссер - Олександр Балагура - цього року входив до складу журі конкурсу короткометражних фільмів Docudays UA.

 

Опис фільму «Час життя об'єкта в кадрі» (кадр з фільму на фото):

Час експозиції – це час життя об’єкта в кадрі. І в цьому сенсі будь-яка фотографія – не лише двомірна графічна композиція, вона також має третій – часовий вимір, часову глибину. Є носієм, сховищем часу. А отже, пам’яті… Пам’яті чиєї?.. Обличчя, предмета, пейзажу, що лишились на знімку?.. Самого фотографа?.. Обираючи фотографію за матеріал фільму, темою якого є пам’ять, ми неминуче опиняємось у лабіринті «чужих» та своїх спогадів, «чужого» і свого часу… І в пошуках виходу самі стаємо частиною цього лабіринту і матеріалом власного фільму.


Цього року Фестиваль документального кіно FIDMarseille також відвідає представник Docudays UA – програмний координатор Вікторія Лещенко.

 

Офіційна сторінка фестивалю FIDMarseille - www.fidmarseille.org

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020