МКФ «Молодість» оголошує конкурс на найкращий тизер фестивалю

13 вересня 2013

Зніми свій варіант ролика «Молодості» та отримай унікальний шанс засвітитися на великому міжнародному кіномайданчику! Найкращі ролики побачать тисячі глядачів перед сеансами фестивалю. Основна тема конкурсу – «Тільки Молодість, тільки хардкор!».

 

До участі допускаються художні або анімаційні фільми тривалістю до 60 секунд. Перевага надаватиметься лаконічній історії, що стосується кінофестивалю, незалежного кіно, Києва тощо. Всі роботи подані на конкурс будуть розміщені на офіційному youtube-каналі «Молодості», а найкращі демонструватимуться на великому екрані. Роботи оцінюватиме оргкомітет «Молодості». Автори найкращих тизерів отримають гостьову акредитацію та доступ на всі події фестивалю.

 

Дедлайн подачі заявок 1 жовтня 2013 року. Перед початком зйомок відправте заявку на адресу program()molodist.com з поміткою “Тизер”

Умови участі, технічні вимоги, регламент та новини шукайте на сторінці конкурсу.

 

Технічні вимоги до файлів: формат .avi, компресія H.264, 1920х1080, 25fps; аудіо: 48 кГц, окремий файл. Максимальна тривалість титрів - 2 секунди. Титри можуть містити логотипи партнерів та спонсорів ролика. МКФ «Молодість» залишає за собою право розміщувати в кінці тизера титр з партнерами фестивалю та технічною інформацією.

 

 

molodist.com

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020