Нове українське кіно

05 квітня 2013

10 квітня о 18.00 у Червоній залі Будинку кіно будуть представлені п’ять нових українських короткометражних фільмів. Серед них:

 

«АЛКОГОЛІЧКА». Режисер: Юлія Гонтарук

Покинута мамою дівчинка живе з суворою тіткою, яка змушує її торгувати на базарі. Аліна переконана: в цілому світі її любить тільки лялька. Раптом дівчинка натрапляє на оголошення про набір у дитячий танцювальний колектив «Віночок». Це єдина надія вирватись з брудного світу, де вона нікому не потрібна.

«КОРІННЯ». Режисер: Дмитро Сухолиткий-Собчук

Санько приїхав в дідівський будинок. Сиві спогади минулого наповнюють дім, але причин залишитись в ньому немає. Старі сусіди не впізнають Санька, і знайти спільну мову з оточуючими дуже важко. Єдина хто впізнає його Софійка. В неї не склалось особисте життя, на руках залишилась дитина. Вони бачились ще в дитинстві , зараз між ними прірва. Вона живе поверхом вище, а він у своїх спогадах.

 

«ОБІЙМИ». Режисер: Філіп Сотніченко

Небагатослівна історія про непомічені подробиці несподіваної зустрічі.


«ПОМИН». Режисер: Ірина Цілик

Продавати батьківський дім - справа непроста й болісна… Героїня фільму їде на старий хутір, аби завершити справи з продажу дідового будинку, і несподівано знаходить на цій території свого дитинства деякі відповіді на власні життєві питання.

 

«УРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ». Режисер: Руслан Батицький

Дрімотну німоту деградованого шахтарського містечка порушує поява молодої вчительки. Між нею та хлопцем-шахтарем спалахує почуття. У місцевих молодиків, що збиваються в зграю навколо найсильнішого, це викликає тваринну агресію та лють. В боротьбі з інакшістю зло набуває пишних барокових форм.

 

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020