Акція на підтримку українських журналістів

23 березня 2013

Під час фестивалю буде проходити кампанія в підтримку українських журналістів. В її рамках організатори фестивалю збиратимуть підписи під маніфестом «За дотримання в Україні прав людини та законності щодо прав журналістів, засобів масової інформації, забезпечення права на вільний доступ до інформації та свободу слова».

 

Ініціатором кампанії виступила Незалежна медіа-профспілка України.

 

Маніфест можна буде підписати під час фестивалю, або на сайті:

http://nmpu.org.ua/2013/03/anons-media-profspilka-na-docudaysua/

 

Нагадаємо також, що на фестивалі відбудеться семінар «Безпека журналістів в умовах українських реалій» і тренінг «Журналістські розслідування». З учасниками заходів спілкуватимуться голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов, керівник Юридичного бюро НМПУ Юка Гаврилова, юрист НМПУ Олександр Тарасов, адвокат, медіа-юрист Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова.

 

Присутні матимуть можливість переглянути фрагменти документальних фільмів «Безпека журналістів. Український практикум» та «Журналістські розслідування в Україні: факти, досвід, безпека». А також уривки документального фільму-розслідування «Геній міста», Всеукраїнська прем'єра якого відбулась у 2010 році під час Мандрівного фестивалю Docudays UA.

 

Модератор заходів – автор та режисер фільмів, член комітету НМПУ Ігор Чайка.

 

25 березня, понеділок

17:00-19:00. Блакитна вітальня, Будинок кіно

Семінар «Безпека журналістів в умовах українських реалій»

 

26 березня, вівторок

16:00-18:00. Блакитна вітальня, Будинок кіно

Тренінг «Журналістські розслідування»

 

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020