«Хворісукалюди» в конкурсі Сараєвського кінофестивалю

24 липня 2013

Фільм спільного виробництва України та Австрії «Хворісукалюди» – перша повнометражна документальна робота Юрія Речинського, яка у варіанті короткого метру брала участь у Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA 2012 року – змагатиметься в документальному конкурсі Сараєвського кінофестивалю, що відбудеться 16-24 серпня в Боснії і Герцеґовині.

 

У фільмі йдеться про те, як злидні та безнадія доводять людину до повної деградації. Головний герой історії хлопець-напівсирота жебракує і краде метал, а потім підсідає на голку. Світова прем’єра повнометражної версії фільму відбулася в конкурсній програмі фестивалю Hot Docs у Торонто, Канада навесні 2013.

 

Поряд із фільмом Юрія Речинського на фестивалі в Сараєво змагатиметься фільм «Вирок» хорватського режисера Джуро Ґаврана, що брав участь у конкурсі DOCU/КОРОТКО цьогорічного Docudays UA. А член журі конкурсу DOCU/ЖИТТЯ 2013 року, кінознавець Туе Стін Мюллер стане лектором майстерні Docu Rough Cut Boutique Сараєвського кінофестивалю. 

 

Офіційний сайт фільму «Хворісукалюди»: www.sickfuckpeople.com

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020