Ще один фільм від Docudays UA на Обирку!

04 липня 2014

5-6 липня відбудеться Закриття artists camp ART мобілізація на мистецькому хуторі Обирок. Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA представить фільм «Мистецька війна» з цьогорічної позаконкурсної програми DOCU/АРТ.

 

Нагадаємо, 27-29 червня на Обирку відбувся кінофестиваль «КіноСіноВал», в рамках якого Docudays UA показав три фільми. 

 

На Обирку зібралися митці з Донецька, Харкова, Львова, Києва, Чернігова та Криму, які протягом двох тижнів створюють арт об’єкти, дивляться актуальні фільми молодих режисерів, проводять бесіди та дискусії про те, як мистецтво може будувати мости із земляками. Зброя АРТ батальйону – не кулемет, а мистецтво.

 

На Закритті ART мобілізації відбудеться конкурс глядацьких симпатій серед арт-об’єктів, майстер-класи з в’язаного графіті, живопису, дизайну, під час яких відвідувачі можуть опанувати різні прийоми перетворення простору довкола.

 

Також організатори повідомляють: 

 

«Надзавдання цієї зустрічі: сформувати боєздатну АРТ-команду, яка зможе в короткий термін перевтілювати простір площ,вулиць, або й цілих районів міст чи сіл.  Вуличні театри та музиканти, графіті, картини, які народжуються тут і тепер. Фільми, які транслюються на стіни будинків.

 

Запрошуємо всіх приєднатися до брейн-шторму «Мистецтво проти війни. Створення АРТбатальйону», для обговорення концепції дії новоствореної команди та наступних місць мобілізації.

Беріть з собою ідеї, пензлі та музичні інструменти.

 

Гарантуємо яскраву картинку, ексклюзивну інформацію і чудовий відпочинок. Справжнє свято мистецтва  і праці на поліській природі.

Перетворимо країну разом!»

 

Коли: 5-6 липня (за будь-якої погоди!)

Де: мистецький хутір Обирок у лісі, під Батурином (Чернігівська область)

GPS - 51.389084, 32.867489

 

Як доїхати: http://obyrok.livejournal.com/50672.html

Гарантуємо яскраву картинку, ексклюзивну інформацію і чудовий відпочинок. Справжнє свято мистецтва  і праці на поліській природі.

Перетворимо країну разом!

 

Детальніша інформація, програма заходів, фото та відео: 

 

Акредитація – dianakarpenko@gmail.com, 095 790 81 20 Діана 

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020