14 вересня «Мистецька війна» приїде до Тернополя

10 вересня 2014

Проект JUST-IN-BETWEEN, заснований «АртПоле» та Bunkermuz, продовжується, а разом з ним – фільми від Docudays UA. Так, 14 вересня о 16.00 у галереї Bunkermuz, відбудеться показ документального фільму «Мистецька війна» режисера Марко Вілмса про роль вуличних художників у революційних подіях в Єгипті під час повалення режиму Мубарака.

 

Обговорення стрічки проходитеме за участі постійного модератор Docudays UA - Максима Буткевича.

 

Крім того, у Терноролі у рамках цієї мистецької події відбудуться наступні заходи:

 

13 вересня


14.00 - сквер на бульварі Тараса Шевченка (біля «Коза-бару») - відкриття арт-об’єкта «Елемент поєднання» художника і ландшафтного дизайнера з Алчевська Олега Божка. Виготовлений об’єкт був тернопільськими друзями з мистецького об’єднання «Коза». Важливою складовою об'єкта є українська поезія, і вона звучатиме, адже у відкритті візьме участь Сергій Жадан та всі, хто захоче почитати улюблене.

Ввечері у «Козі» відбудеться концерт Сергія Жадана та гурту «Собаки в космосі».

 

14 вересня


12.00 - галерея Bunkermuz, внутрішній дворик - обговорення можливих гуманітарних і культурних ініціатив для допомоги мешканцям Сходу, представлення перших результатів.

16.00 - галерея Bunkermuz, показ документального кіно «Мистецька війна» від Docudays UA та подальше обговорення з Максимом Буткевичем.

Також тривають виставка «ЗИМНО» Мирослава Вайди і фотоекспозиція «Подорож» Олени і Ярослава Ястребових.

 

Детальніше про подію на ФБ - https://www.facebook.com/events/1517948635108347/

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020