Презентуємо фільм-закриття фестивалю

28 березня 2016

Фінальним акордом фестивалю Docudays UA-2016 стане українська прем'єра документального фільму «Маріуполіс».

 

Литовський режисер Мантас Кведаравічюс знімав стрічку з українською командою протягом весни та осені 2015-го року в Маріуполі, Широкіно та Сартані. «У цьому місті зіткнулося все: і війна, і світ; і минуле, і майбутнє; і величезні гіганти-заводи, і маленькі люди, які живуть, як можуть, – розповідає про зйомки «Маріуполіса» продюсер стрічки Анна Паленчук. – Перш за все, нас вразили люди. Саме про це наш фільм. Тому що, не дивлячись на постійні бойові дії, які відбуваються поруч, вони продовжують любити, закохуватися і берегти свої цінності».

 

Європейська прем'єра «Маріуполіса» відбулася на Берлінале. «На всіх чотирьох фестивальних показах фільму зали були заповнені публікою з різних країн. Багато хто потім говорив, що заздалегідь навіть не можна було взяти квитки. За кілька днів до першого показу уже був sold out», додає Анна Паленчук.

 

Це друга повнометражна стрічка литовського режисера Мантаса Кведаравічюса. Перший його фільм «Барзах» оповідав про збройний конфлікт у Чечні.

 

Показ «Маріуполіса» відбудеться на церемонії закриття фестивалю 31 березня о 19.00 (Червона зала Будинку кіно). Вхід за запрошеннями та квитками, які можна придбати на сторінці фільму та в касах кінотеатрів.

 

Повторний показ відбудеться 1 квітня о 20.00 у Червоній залі Будинку кіно. Вхід вільний.

 

На фото кадр з фільму «Маріуполіс»

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020