The Guardian проведе унікальний тренінг для українських режисерів

01 лютого 2016

23 та 24 березня провідна британська експертка Крістіна Барнет навчатиме молодих українських документалістів презентувати свої фільми. Тренінг відбудеться у Києві у рамках всеукраїнського конкурсу документальних проектів «The Guardian прямує в Україну».

 

Потрапити на нього зможуть лише шість команд, чиї заявки будуть відібрані в конкурсі. Це практичний майстер-клас. Чарлі Філліпсочільник відділу закупівлі та виробництва документального кіно в The Guardian, наголошує, що сьогодні Крістіна Барнет чи не єдина, хто справді може навчити вдумливо і переконливо відстояти свій документальний проект на пітчингу світового рівня.

 

«Крістіна Барнет — дуже досвідчена тренерка з пітчингування. Вона проводила майстер-класи для кінематографістів з різних куточків світу, зокрема для Sheffield Doc/Fest's MeetMarket та IDFA's FORUM, — каже Чарлі Філліпс. — Стиль навчання Барнет — це виключно практичні та неординарні поради. І багато кінематографістів світу свідчать про її особливу здатність розкрити суть і серце документального проекту. Адже її семінар — можливість для документалістів та загалом для творчих людей навчитися чітко формулювативати свої ідеї і переконувати потенційних вкладників у проект. Справді, це унікальний шанс для українських режисерів-документалістів отримати підтримку тренерки світового рівня».

 

Крістіна Барнет — міжнародний тренер та розробник програми «Engine Room Pitch Workshops» для режисерів, продюсерів та дослідників. Майстер-класи вона провела у близько двох десятках країн, серед яких Канада, Індія, Бразилія, Росія та Південна Африка.

 

З 2007 року вона працювала тренеркою з пітчингування на міжнародному фестивалі документального кіно у Британії Sheffield Doc/Fest, а також на спеціалізованому форумі міжнародного співфінансування документальних фільмів найзнанішого фестивалю Європи IDFA. До того ж, серед зацікавлених у її практичних семінарах «телевізійні гіганти» — Channel 4, Television Business School, Комісія з мовлення в Ірландії, Рада Європи та Європейська мовна спілка.

 

Дводенний семінар допоможе українським режисерам удосконалити навички й стратегії у просуванні власних проектів. А тому кожна з відібраних до участі команд отримає цінні поради, які безпосередньо стосуються успіху їхніх майбутніх фільмів про Україну.

 

Згодом усі учасники майстер-класу презентуватимуть свої історії на пітчингу, який пройде під час фестивалю Docudays UA 31 березня 2016 року. За рішенням журі всеукраїнського конкурсу «The Guardian прямує в Україну» один переможець отримає грант до 5000 британських фунтів, а ще двоє – гранти до 3000 фунтів кожен на виробництво авторських документальних стрічок.

 

Прийом заявок триватиме до 15 лютого. Про те, як подати свій проект, — за посиланням.

 

Тож, якщо вам відома історія про Україну, якої не знають інші, ви цілком маєте шанс розповісти її всьому світові!

 

Організатори «The Guardian прямує в Україну»: The Guardian, Британська Рада в Україні, Docudays UA.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020
Відкрито індустрійну акредитацію на Docudays UA-2020!
Новини
Відкрито індустрійну акредитацію на Docudays UA-2020!
Новини
Поїздка в Канни та інші призи Ukrainian Doc Preview
Новини
Поїздка в Канни та інші призи Ukrainian Doc Preview
За які нагороди цього року змагатимуться учасники та учасниці шоукейсу?
Новини
Далека-близька Арктика: кіно з-за полярного кола
DOCU/БЛОГ
Далека-близька Арктика: кіно з-за полярного кола
Своїми враженнями про міжнародний кінофестиваль у Тромсе ділиться Дар'я Аверченко
DOCU/БЛОГ
Перспективне сусідство: Beldocs на Docudays UA-2020
Новини
Перспективне сусідство: Beldocs на Docudays UA-2020
Про можливості співпраці з сербським кінофестивалем у межах Ukrainian Doc Preview
Новини
Docudays UA оголошує набір волонтерів та волонтерок!
Новини
Docudays UA оголошує набір волонтерів та волонтерок!
Новини
Актуальні можливості для документалістів/-ок
Новини
Актуальні можливості для документалістів/-ок
Новини
Стань DOCU/CITIZEN!
Новини
Стань DOCU/CITIZEN!
Приєднуйся до клубу друзів DOCUDAYS UA
Новини