Фестивальний абонемент за «новорічною» ціною!

11 грудня 2018

Найкращий подарунок на новорічні та різдвяні свята – це фестивальний абонемент на наступний Docudays UA! Придбати його можна за спеціальною ціною – 500 гривень.

 

Docudays UA у 2019 році – це шалений тиждень показів кращих документальних фільмів, зустрічі з кінематографістами й правозахисні події та дискусії. І фестивальний абонемент дає можливість відвідати всі ці заходи за вигіднішою ціною! Тому подбайте про свою «перепустку» на фестиваль завчасно.

 

Зверніть увагу, що ми також запроваджуємо акредитацію для кіноіндустрії. Окрім доступу на всі покази документального кіно, це ще й можливість відвідати ексклюзивні заходи в межах нашої платформи для професіоналів DOCU/ПРО. Подання на кіноіндустрійну акредитацію оголосимо на початку лютого.

 

Купити Фестивальний абонемент можна на нашому сайті на основній сторінці, натиснувши кнопку «Купити абонемент» або за посиланням. Тож, це чудовий подарунок на новорічні свята! Придбавши його до 23-го грудня включно, ви одержите від нас ексклюзивний подарунковий сертифікат-листівку на Фестивальний абонемент. Її можна забрати в офісі фестивалю або ж отримати в зручному для вас відділенні Нової Пошти (відправлення до відділень пошти за рахунок покупця).

 

Отримати свій Фестивальний абонемент можна також і у звичному режимі з 14-го до 29-го березня включно 2019 року на локаціях фестивалю. Адреси та розклад роботи локацій можна знайти в розділі «ПРО КВИТКИ» на сайті docudays.ua (інформація з’явиться на початку березня). Чекаємо вас на Docudays UA наступного року з 22-го до 29-го березня включно!

 

Щиро,

Команда Docudays UA

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
22–30
березня 2019
Docudays UA шукає студентське журі!
Новини
Docudays UA шукає студентське журі!
Новини
Актуальні можливості для документалістів
Новини
Актуальні можливості для документалістів
Новини
Заява Docudays UA на підтримку київських кінотеатрів
Новини
Заява Docudays UA на підтримку київських кінотеатрів
Новини
ДОСВІД. «Це була моя планета»
DOCU/БЛОГ
ДОСВІД. «Це була моя планета»
Пропонуємо до читання серію блогів про досвід авторок та авторів документальних фільмів у конкурсах Docudays UA
DOCU/БЛОГ