Приєднуйтеся до показу «оскарівського» номінанта!

22 грудня 2018

Docudays UA спільно з київським кіноклубом «Polotno» запрошує наприкінці року подивитися один з найхітовіших фільмів березневого фестивалю. 27 грудня тут покажемо «Віддалений гавкіт собак» данського режисера Сімона Леренга Вільмонта.

 

Стрічка за рік зібрала нагороди понад двадцяти міжнародних кінофестивалів світу, а також отримала Приз студентського журі на Docudays UA у Києві. Нещодавно фільм потрапив у короткий список номінантів на премію «Оскар» у категорії «Кращий документальний фільм» та був серед номінантів на кращий документальний фільм Європейської кіноакадемії.

 

 

У стрічці режисер спостерігає за життям 10-річного Олега, чиє життя перевернулося догори ногами через війну на сході України. Олег живе зі своєю улюбленою бабусею Олександрою в невеликому будинку в селі на лінії фронту. Більшість людей уже покинули їхнє село, але Олегові та Олександрі подобається жити там разом, тому вони хочуть залишитися й далі дбати одне про одного. Але життя стає дедалі складнішим, і війна все ніяк не закінчується.

 

Час: 27 грудня о 19:30.

Місце: Музичний простір МК (вул. Богдана Хмельницького, 57Б).

 

Ведучі вечора — засновники кіноклубу «Polotno» Лєна Макаєва та Алекс Малишенко. Також після показу можна буде поспілкуватися з учасницею команди фільму — Ельвіною Сеітбуллаєвою.

 

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Подія у facebook.

 

Показ відбувається в межах Мандрівного фестивалю Docudays UA.

 

Чільне фото: кадр з фільму «Віддалений гавкіт собак»

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020