Туди й звідти: мандруємо Подолом разом з KOZA Podil та Docudays UA

29 березня 2018

Кінопокази від Docudays UA, тематичні лекції, безкоштовний Drink&Draw, а також вечірка і є зупинками культурного маршруту Подолом! KOZA Podil та Docudays UA запрошує всіх провести разом 31 березня.

 

Почнеться мандрівка Подолом з Port creative hub. Тут о 12:00 відбудеться показ фільму-переможця національного конкурсу Docudays UA та зустріч з авторами. Також у програмі – покази короткого метру попередніх років національного конкурсу фестивалю, лекція Оксани Брюховецької «Гендерна нерівність у культурі: традиції і зміни» та Drink&Draw нового формату. Закінчиться день у Closer вечіркою від Leif – музиканта та саунд-продюсера з Британії, відомого своєю зрілістю в написанні електронної музики.

 

Детальний опис програм – за посиланням. На події потрібна додаткова реєстрація.

 

Організатори подій: ПДЛ та Docudays UA.

 

ПДЛ – це об'єднання культурних ініціатив Подолу заради створення проектів, метою яких є формування спільноти подолян, а також сусідського партнерства між арт-інституціями. Першою подією став культурний різдвяний маршрут KOZA Podil. Тепер вони продовжують традицію в оновленому складі організаторів – Port creative hub, IZONE та ІЗОЛЯЦІЯ, BURSA gallery, Dymchuk gallery, Ya Gallery, Closer.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020