Ранкові зустрічі на Docudays UA

16 березня 2018

Серед численної кількості документальних прем'єр, дискусій з експерт(к)ами та майстер-класів від зірок світової документалістики – особливо радимо звернути вашу увагу на ранкові зустрічі з гостями нашого фестивалю!

 

Щодня режисери та режисерки, чиї фільми були показані напередодні в конкурсах DOCU/СВІТ, DOCU/КОРОТКО та DOCU/УКРАЇНА, у неформальній обстановці спілкуватимуться із глядачами. Ці зустрічі триватимуть протягом 10:00 – 11:00 починаючи з 25-го березня.

 

Далі об 11.30 на вас чекає година розмови з експерт(к)ами правозахисних заходів фестивалю. Говоритимемо про соціальний захист, потрібний дітям, постраждалим від війни на Донбасі; дискутуватимемо про те, чи варто легалізувати секс-роботу. Можна буде запитати про можливі й уже реалізовані формати взаємодії правоохоронців та місцевих громад в Україні. Про гостей цих заходів – детально у розкладі на нашому сайті.

 

Ранкові зустрічі відбуватимуться у кафе кінотеатру «Жовтень». Мова ранкової кави з режисерами – англійська. Зустрічі з правозахисниками відбуватимуться українською мовою.

 

До зустрічі на фестивалі!

 

Чільне фото: Docudays UA-2017

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020