Актуальні можливості для документалістів

26 липня 2018

Наразі пора задуматися про плани на другу половину року. Нова добірка актуальних міжнародних грантів для режисерів та продюсерів на розвиток та виробництво документальних проектів.

 

EURODOC

Дедлайн: 15 листопада

 

Це щорічна навчальна програма, призначена для продюсерів документального кіно, які хочуть вдосконалити свої нинішні проекти та поглибити свої навички в креативному продюсуванні. Складається навчання з трьох однотижневих сесій, що відбуваються в різних країнах.

 

Catapult Film Fund

Дедлайн: на постійній основі

 

Надає кошти на виробництво документальних фільмів у розмірі до 20 000 доларів включно. На грант можуть подаватися також апліканти, які живуть поза США. Для цього уважно прочитайте умови за посиланням.

 

IDFAcademy

Дедлайн: 15 вересня

 

Під час найбільшого фестивалю документального кіно IDFA режисери та продюсери документального кіно, які тільки-но починають свою кар'єру, мають можливість пройти чотириденний інтенсивний воркшоп. Щоб податися – прочитайте умови за посиланням.

 

GAUDE POLONIA

Дедлайн: 15 жовтня

 

Відкрито прийом заявок на програму «Gaude Polonia», призначену для молодих митців із країн Центрально-Східної Європи. Стипендію можливо отримати як на навчання, так і на реалізацію власного проекту. Від кандидатів вимагають володіння польською мовою щонайменше на початковому рівні.

 

Чільне фото: Docudays UA-2018

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020