Актуальні можливості для документалістів

02 травня 2018

Регулярно на нашому сайті ви зможете знайти актуальні міжнародні гранти для режисерів і режисерок на розвиток та виробництво документальних проектів.

 

Фестиваль мобільного кіно

Дедлайн: 19 травня

 

Школа журналістики УКУ влаштовує відкритий майданчик вільного короткого метру, який об'єднує ентузіастів мобільного формату з усієї України, популяризуючи креативні індустрії серед широкої аудиторії. Фестиваль проходитиме 15–16 червня 2018 року у Львові. Для участі запрошують документалістів, відеографів, блогерів, любителів мобільного формату з усієї України. Для цього на електронну адресу journalist@ucu.edu.ua до 19 травня потрібно надіслати: неігрові фільми тривалістю до 2 хвилин, які не входили в конкурсні програми інших українських фестивалів та не були розміщені в інтернеті, а також резюме з контактною інформацією.

 

EAST SILVER MARKET 2018

Дедлайн: 31 травня (для фільмів, виготовлених у 2018-му році), 31 липня (для проектів на стадії монтажу)

 

Цей «кіноринок» спеціалізується на документальних фільмах зі Східної та Центральної Європи. Він спрямований на те, щоб допомогти документалістам вийти на міжнародний ринок. Відкритий лише для завершених документальних фільмів. EAST SILVER MARKET відбуватиметься протягом фестивалю в Їглаві в жовтні цього року.

 

Filmmakers Without Borders

Дедлайн – 1 червня, 1 серпня

 

Filmmakers Without Borders покликана допомогти наступному поколінню, що розповідає історії за допомогою цифрових технологій. Програма фондує та підтримує незалежних фільммейкерів, які займаються документальними, експериментальними проектами та проектами з використанням нових медіа. Гранти доступні на будь-якій стадії виробництва: розвиток, виробництво, постпродакшн.

 

DOK Leipzig

Дедлайн: 7 липня

 

Один із найстаріших фестивалів Європи відтепер приймає до своєї програми авторські документальні фільми, анімаційну документалістику та анімацію будь-якої довжини, а також інтерактивні проекти.

 

The International Training and Pitching Flahertiana Forum 

Дедлайн: 15 липня

 

Основною метою Форуму є презентація документальних фільмів на ранніх етапах для потенційних виробників, зацікавлених у співпраці з документалістами з Росії та країн Східного партнерства. У рамках цього заходу також відбудуться тренінги, під час яких можна навчитися презентувати свої проекти.

 

Чільне фото: тренінг CIVIL PITCH під час Docudays UA-2018

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020