Команда Docudays UA підписала Меморандум про співпрацю

02 серпня 2019

Команда Docudays UA нещодавно підписала Меморандум про співпрацю між Громадською спілкою «Українська Гельсінська спілка з прав людини», ГО «Докудейз», Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров’я» та ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв».

 

«Так еволюційно склалося, що фактично з самого заснування фестивалю усі чотири організації є спів-фундаторами та спів-організаторами Docudays UA, - коментує Геннадій Кофман, учасник Відбіркового Комітету фестивалю та керівник ГО «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв». – І кожна з них вносить свій унікальний досвід, знання, ресурси в розвиток фестивалю. Незважаючи на те, що ніколи ніяких договорів чи зобов’язань, засвідчених на папері, ми не підписували».

 

 

«З цього року ГО «Докудейз» тепер є основним провайдером всіх проектів під брендом Docudays UA. І підписанням Меморандуму партнери підтвердили, що і в подальшому для всіх чотирьох організацій розвиток фестивалю є стратегічно важливим. І цей наш альянс сконструював нашу подальшу співпрацю», - додав Геннадій Кофман.

 

 

Головною метою Меморандуму є співпраця усіх його учасників та учасниць з популяризації й розвитку документалістики, формування активної громадянської позиції та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

 

Фото: Docudays UA

 

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020