Глядацькі дні на фестивалі!

20 березня 2019

Лишилися лічені дні до початку фестивалю. Ми підготували для вас хітові прем’єри, дві програми українських фільмів, VR-CINEMA, ексклюзивну програму RIGHTS NOW! та особливу «Зміни це! Лабораторія впливу для активістів та документалістів», а також запросили неймовірних гостей та лекторів у традиційній майстерні DOCU/КЛАС і потужній індустрійній платформі DOCU/ПРО. А ще 2 дні суто глядацької насолоди перегляду фестивальних фільмів нон-стоп – 29 та 30 березня!

 

У кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) уже традиційно можна буде подивитися фільми-переможці фестивалю, а також фільми з програми DOCU/ХІТИ, DOCU/АРТ, МЕРЕЖА й українські стрічки.

 

Кінотеатр «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40) стане затишним місцем для продовження перегляду в глядацькі дні українських фільмів з програми DOCU/ХІТИ. Також уперше Docudays UA проведе глядацькі дні та покаже фільми і в районних кінотеатрах Києва. Під час 29 і 30 березня фільми можна буде подивитися в кінотеатрі «Boomer» (вул. М. Лаврухіна, 4) та мережі кінотеатрів КП «Київкінофільм» («Київська Русь», «Факел», «Дніпро», «Лейпциг», Кінотеатр ім. Тараса Шевченка). Тут також будуть покази двох українських фільмів з програми DOCU/ХІТИ та фільмів з програми DOCU/ЮНІСТЬ.

 

Насичений фестивальний тиждень відбудеться цьогоріч на 15 локаціях з 22-го до 30-го березня включно. Квитки вже можна придбати онлайн.

 

Зверніть увагу, що у глядацькі дні 29 та 30 березня перевагами фестивальних абонементів та акредитацій ви зможете скористатися лише у кінотеатрах «Жовтень» та «Ліра».

 

Чільне фото: Docudays UA

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020