У новий прекрасний світ. Зустрічайте фільм-закриття фестивалю!

24 березня 2019

Цього року фільмом-закриттям Docudays UA стане стрічка-дослідження різноманітніх форм саморозвитку, курсів особистісного зростання й підвищення ефективності. «Тепер щось повільно змінюється» – надзвичайно чітке візуальне відображення сучасної культури коучингу й тренінгів. Фільм особисто представить режисерка Менна Лаура Меєр.

 

Без головних героїв, інтерв’ю та закадрового голосу фільм стежить за сеансами терапії з тваринами, за класами щастя для учнів початкової школи, за тренінгами з управління тиском і агресією для міських поліцейських і за відеоблогеркою, яка намагається заспокоїти своїх знервованих глядачів ніжними спокійними звуками.

 

 

«Це ідеальний фільм-закриття. Після того, як ви переглянете всі 76 фільмів цьогорічної програми фестивалю, ви помітите, що ваша свідомість перепрошита, – коментує програмна директорка фестивалю Вікторія Лещенко. – Ніби як після хірургічного втручання, хоч і повільно, але ставатиме краще. Цей фільм блискуче іронічний. Церква нового дня зовсім не така, як ми її уявляли. Мало хто зміг так це спіймати, як режисерка Мена. Під час перегляду фільму ми стаємо свідками нового пришестя. Місце персонального священика, лікаря, а тепер вже й психотерапевта віднині замінив персональний коуч. Коуч всюдисущий наповнює своїми пропозиціями вашу «френдстрічку», ваш улюблений глянцевий журнал, онлайн-ресурс чи ваш дім. Він навчить усьому, що тільки спаде вам на думку у хвилини щирого відчаю. Коли в ліжку поряд з вами раптом не буде коханої людини. Коли улюблена робота стає розчаруванням. Коли у свої 20, 30, 40, 50 ви зрозумієте, що життя тільки починається, і ви нічого про нього не знаєте».

 

Церемонія закриття фестивалю відбудеться 28-го березня о 20:00 в креативному просторі IZONE. Вхід на церемонію закриття – за запрошеннями. Показ фільму-закриття відбудеться у кінотеатрі «Жовтень». Купити квитки можна за посиланням.

 

Чільне фото: кадр з фільму «Тепер щось повільно змінюється»

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020