Журі обрало учасників конкурсу «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»?

26 липня 2019

Незалежне журі Всеукраїнського конкурсу проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою» обрало учасників конкурсу, які поборяться за можливість втілити свої проекти в життя.

 

Ними стали: Діана Денис, Владислав Кріпак, Світлана Магда, Денис Сполітак та команда з двох учасників – Юрій Юдін та Тереза Яковина.

 

За умовами конкурсу відібрані учасники отримають реальні життєві історії переможців Всеукраїнського дитячого конкурсу письмових робіт «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою». Далі конкурсанти працюватимуть над розробленням сценаріїв документальних анімаційних роликів.

 

Після того журі обере три найкращі сценарії, автори яких отримають грошову винагороду на втілення проектів у життя. Нагадаємо, Docudays UA спільно з Громадською спілкою «Українська анімаційна Асоціація “УАнімА”» у червні оголосив Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів – «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях.

 

Документальні анімаційні ролики стануть ефективним елементом Кампанії проти кібербулінгу, започаткованої фестивалем Docudays UA спільно з партнерськими організаціями. Мета кампанії – зменшити прояви кібербулінгу в українському суспільстві.

 

Презентація анімаційних документальних роликів відбудеться під час Мандрівного фестивалю Docudays UA у грудні 2019 року. Також автори та авторки презентуватимуть ролики в березні 2020 року в Києві на Docudays UA та на сайтах і в соціальних мережах Громадської спілки «Українська анімаційна Асоціація “УАнімА”».

 

Проект реалізується за підтримки програми Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом та здійснюється Британською Радою в Україні в партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

 

Чільне фото: Docudays UA

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020