Актуальна добірка можливостей для розвитку кінопроектів

19 вересня 2019

Найгарячіша пора для нових конкурсів, грантів та пітчингів – осінь! Тримайте нашу нову добірку можливостей для розвитку кінопроектів.

 

East Doc Platform

Дедлайн: 8 листопада

 

Це один з найбільших майданчиків пошуку фінансування, копродюсерів та дистриб’юторів для документалістів зі Східної та Центральної Європи. East Doc Forum (для проектів у розробленні гарна можливість презентувати свою ідею та знайти фінансування й копродюсерів), East Doc Market (кураторські зустрічі для підготовки до пітчингів проектів на етапі постпродакшену) та новий East Doc Interactive (круглий стіл для пошуку партнерів на етапі ідеї проекту).

 

Visions du Réel Industry

Дедлайни: 15 жовтня / 15 грудня

 

Фестиваль має чудову індустріальну платформу, яка пропонує професійні зустрічі для документалістів, кіно- та телепродюсерів, дистриб’юторів, фестивальних програмерів(-ок) та інституцій. Якщо у вас є проект фільму, подавайте його до таких секцій, як Pitching du Réel, Rough Cut Lab та Docs in Progress. Дедлайн – 15 жовтня (ранній), 15 грудня (фінальний).

 

EURODOC

Дедлайн: 31 жовтня

 

Це щорічна навчальна програма, призначена для продюсерів документального кіно, які хочуть вдосконалити свої нинішні проекти та поглибити свої навички в креативному продюсуванні. Складається навчання з трьох однотижневих сесій, що відбуваються в різних країнах.

 

CINEMALAB

Дедлайн: 30 вересня

 

У жовтні в Харкові вперше відбудеться кінолабораторія з польськими кінодіячами. Організатори запрошують режисерів та режисерок, які працюють над повнометражним ігровим фільмом.

 

Чільне фото: Meet Professionals під час Docudays UA-2019

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020