Хіти повертаються! «Віддалений гавкіт собак» на фестивалі

21 березня 2019

Номінант у короткому списку на кінопремію «Оскар», а також призер міжнародних фестивалів в Амстердамі, Ґетеборзі, Салоніках та багатьох інших – фільм Сімона Леренґа Вільмонта «Віддалений гавкіт собак» можна буде подивитися й під час цьогорічного фестивалю.

 

Знята на лінії фронту, на сході України, стрічка данського режисера спостерігає за життям 10-річного Олега, який мешкає з любою бабусею в селі Гнутове на Донеччині. Фільм фіксує, як природна боротьба дитини за пізнання світу переплітається з небезпеками та викликами, що приносить війна. Режисер зазначає, що йому насамперед важливо було розповісти історію про дитяче життя в зоні конфлікту та як і в чому ця дитина прагне віднайти мир.

 

Фільм став справжнім хітом торішнього фестивалю Docudays UA і отримав Приз Студентського журі. За останній рік «Віддалений гавкіт собак» зібрав нагороди понад двох десятків кінофестивалів світу – у Нідерландах, Швеції, Греції, США, Іспанії, а також був серед номінантів на кращий документальний фільм Європейської кіноакадемії.

 

Показ відбудеться 24 березня о 13:50 в кінотеатрі «Жовтень». Після буде можливість поспілкуватися з режисером. Цього року Сімон Леренґ Вільмонт також судитиме в складі журі український конкурс та міжнародний короткометражний конкурс фестивалю.

 

Квитки та розклад на решту сеансів – тут.

 

Чільне фото: кадр з фільму«Віддалений гавкіт собак»

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020