Мандрівний Docudays UA: з жовтня по всій Україні!

20 серпня 2019

Традиційно в серпні регіональні координатор(к)и Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА зібралися на стратегічному семінарі з підготовки Мандрівного фестивалю, який є щорічним продовженням березневого Docudays UА у Києві.

 

Це були три насичені дні, протягом яких учасники та учасниці розробляли план, як правильно підготувати локації для культурних подій у рамках фестивалю в кожному з міст та містечок, де відбувається фестиваль, як проводити промоцію подій, а також працювати з текстами й фотографіями.

 

 

Цього разу в програмі були передбачені індивідуальні зустрічі, де в групах регіональні координатор(к)и змогли обговорити всі питання, які виникають під час підготовки Мандрівного фестивалю. У цих робочих групах також брали участь Світлана Смаль, виконавчий директор ГО «Докудейз»; Денис Костюнін, фінансовий директор ГО «Докудейз»; Тетяна Кулик, координаторка Мережі Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA; Дарина Ніколенко, координаторка Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA; Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту Docudays UA.

 

 

Окремим спрямуванням цьогорічного семінару було також обговорення «Кампанії проти Кібербулінгу». Ксенія Шиманська, директорка правозахисного департаменту Docudays UA, Богдан Мойса, аналітик правозахисного департаменту Docudays UA, Іра Сидоренко, менеджерка з комунікацій Docudays UA, Вікторія Петрук, юристка громадської приймальні УГСПЛ, говорили про те, що це за явище – кібербулінг, його види й можливі моделі для зменшення кількості проявів кібербулінгу в суспільстві. Також ішлося, зокрема, про юридичний супровід у випадках кібербулінгу та про захист персональних даних.

 

 

Нагадаємо, що XVI Мандрівний Docudays UA стартує в жовтні й триватиме до кінця грудня. Покази, дискусії, «живі бібліотеки», публічні дискусії, круглі столи та інші правопросвітні й правозахисні заходи відбуватимуться в більше ніж 200 містах і селищах по всій Україні. Глядачі зможуть поспілкуватися з відомими правозахисниками, діячами культури та митцями.

 

Розклад подій незабаром з’явиться на сайті.

Більше фото за посиланням.

 

Семінар відбувся за підтримки Посольства Швеції та Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Усі фото: Ніка Попова та Дарина Ніколенко

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020