Робота медіа на Docudays UA

XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться в Києві з 22 до 30 березня включно в кінотеатрах «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26), «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19), «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40), креативній спільноті IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8). Окрім цього, у глядацькі дні, 29 й 30 березня, покази відбуватимуться в кінотеатрі «Boomer» (вул. М. Лаврухіна, 4) та мережі кінотеатрів КП «Київкінофільм».

 

Фестивальний прес-пакет та акредитаційні бейджі PRESS акредитовані журналіст(к)и зможуть отримати у відділі АКРЕДИТАЦІЯ в кінотеатрі «Жовтень» (ліворуч від центрального входу).

 

22 березня з 9:30 до 20:00

23–26 березня з 9:30 до 18:00

 

Цього року вхід на церемонії відкриття й закриття фестивалю – за запрошенням. Через обмежену кількість місць в залі фестиваль не може надати запрошення всім акредитованим журналіст(к)ам. Тих, кому не вдалось потрапити на церемонію відкриття, запрошуємо відвідати повторний показ фільму-відкриття «Bellingcat: Правда в світі постправди»: 23 березня об 11:30 у кінотеатрі «Жовтень».

 

ПРО КВИТКИ

 

Із бейджем PRESS ви зможете брати безкоштовний квиток на будь-які сеанси. Квиток можна взяти в переддень або в день сеансу у фестивальних касах. Будь ласка, займайте своє місце в залі за 10 хвилин до початку сеансу. У разі запізнення на кінопоказ співробітни_ці фестивалю мають право відмовити в доступі на сеанс.

 

Упродовж глядацьких днів 29 та 30 березня – на покази фільмів переможців та фестивальних хітів. Сеанси відбуваються у кінотеатрах «Жовтень», «Ліра», Boomer та мережі «Київкінофільм» («Факел», «Київська Русь», «Кінотеатр імені Т. Шевченка», «Лейпциг», «Дніпро»). У кінотеатрах мережі «Київкінофільм» та Boomer абонементи та фестивальні акредитації не діють. Придбати квитки для цих кінотеатрів можна лише в їхніх касах та на їхніх сайтах.

 

ВІЛЬНИЙ ВХІД

 

- на всі фестивальні події в IZONE,

- на події DOCU/КЛАС,

- на події правозахисної програми, VR-програми та до «Живої бібліотеки». Для участі в деяких заходах потрібна попередня реєстрація або певний вид фестивальної акредитації, про що в програмі зазначено окремо.

 

ФЕСТИВАЛЬНІ КАСИ

 

- Кінотеатр «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26 (каси працюють 14–30 березня, з 9:00 до 22:00)

- Кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19 (каси працюють 14–30 березня, з 10:00 до 21:00)

- Кінотеатр «Ліра», вул. Велика Житомирська, 40 (каси працюють 14–30 березня, з 11:00 до 21:00)

 

Зауважте, що в режимі онлайн можна купити звичайний, не пільговий квиток. Власники абонементів та акредитацій можуть також бронювати квитки на сайті docudays.ua.

 

ПРО АКРЕДИТАЦІЮ

 

Акредитацію на Docudays UA-2019 було завершено 8 березня.

 

Акредитація надається тільки співробітникам(-цям) офіційних медіа (зареєстровані друковані видання, радіо і телебачення, інформаційні та інформаційно-аналітичні онлайн-видання). Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрілансер(к)ам прес-служба прийматиме на основі попередньої співпраці із журналістом(-кою) або огляду його/її публікацій.

 

Після завершення фестивалю журналіст(-ка) зобов’язаний(-а) надати посилання на публікації або будь-яке інше підтвердження виходу матеріалу про фестиваль у медіа на запит прес-служби. Прес-служба фестивалю залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення свого рішення.

 

ПРО ВІДЕОТЕКУ

 

Конкурсну програму можна переглянути у відеотеці, яка працюватиме:

 

23 березня: з 14.00 до 22.00

24-28 березня з 10:00 до 22:00

а 29 березня – з 10:00 до 19:00.

 

Відеотека розташована в залі «Сеанс» на першому поверсі в кінотеатрі «Жовтень».

 

ПРЕС-ЛАУНЖ

 

На першому поверсі кінотеатру «Жовтень» буде працювати прес-кімната, праворуч від центрального входу, біля зали «Класік».

 

ПРАВИЛА ЗЙОМКИ НА DOCUDAYS UA

 

Під час церемоній відкриття й закриття фестивалю дозволено здійснювати фото- й відеозйомку в кінозалі протягом офіційного представлення та не більше ніж 10-ть хвилин під час показу фільму. Упродовж решти кінопоказів фото- й відеозйомка заборонена.

 

Під час подій DOCU/КЛАС фото- й відеозйомка дозволена протягом не більше ніж 5-ть хвилин.

 

Зйомка в ЖИВІЙ БІБЛІОТЕЦІ дозволена лише за умови погодження учасників та учасниць проекту.

 

Будь-яка фото- й відеозйомка мусить бути погоджена попередньо з прес-службою фестивалю.

 

Для отримання детальнішої інформації щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся до:

 

Дарини Ніколенко, прес-координаторки фестивалю: daryna.nikolenko@docudays.ua

Олесі Мигаль, координаторки медіапартнерів,: olesya.mygall@docudays.ua

Ірини Сидоренко, PR-координаторки правозахисної програми: iryna.sydorenko@docudays.ua

 

До зустрічі на Docudays UA–2019!

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020