Отримати акредитацію

XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться в Києві з 22 по 30 березня.

 

Журналістам та журналісткам, які бажають висвітлювати події фестивалю, необхідно заповнити онлайн-анкету.

 

Дедлайн для акредитації – 8 березня.

 

Акредитовані журналіст(к)и отримають лист-підтвердження та всю необхідну інформацію протягом тижня після завершення акредитації – до 17 березня.

 

Акредитація надається тільки співробітникам(-цям) офіційних медіа (зареєстровані друковані видання, радіо і телебачення, інформаційні та інформаційно-аналітичні онлайн-видання). Від одного видання можуть податись на акредитацію до 2-х журналістів/-ок. Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрілансер(к)ам прес-служба прийматиме на основі попередньої співпраці із журналістом(-кою) або огляду його/її публікацій.

 

Після завершення фестивалю журналіст(-ка) зобов’язаний(-а) надати посилання на публікації або будь-яке інше підтвердження виходу матеріалу про фестиваль у медіа на запит прес-служби. Прес-служба фестивалю залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення свого рішення.

 

Акредитовані журналіст(к)и отримують бейдж PRESS, з якими вони можуть брати безкоштовний квиток на будь-які сеанси. Квиток можна буде взяти в переддень або в день сеансу у фестивальних касах.

 

Для отримання детальнішої інформації щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся до Дарини Ніколенко, прес-координаторки фестивалю, на e-mail – daryna.nikolenko@docudays.ua.

 

Щодо правозахисної програми RIGHTS NOW! звертайтесь, будь ласка, до PR-менеджерки Ірини Сидоренко: iryna.sydorenko@docudays.ua.

 

До зустрічі на Docudays UA–2019!

XVI МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
22–30
березня 2019