Робота на фестивалі

Акредитацію ЗМІ на XVI Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відкриється у лютому 2019-го року.

 

XV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться в Києві з 23 по 30 березня в кінотеатрах «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26), «Україна» (вул. Архітектора Городецького, 5) та в Креативному просторі IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8).

 

Фестивальний прес-пакет та акредитаційні бейджі PRESS акредитовані журналіст(к)и зможуть отримати у відділі АКРЕДИТАЦІЯ в кінотеатрі «Жовтень» (ліворуч від центрального входу).

 

23 березня з 10:00 до 18:00

24–28 березня з 10:00 до 19:00

 

Церемонія відкриття Docudays UA–2018: 23 березня о 19:00

Церемонія закриття Docudays UA–2018: 29 березня о 19:00

 

Цього року вхід на церемонії відкриття й закриття фестивалю – за запрошенням. Інформацію про запрошення було надішлено всім акредитованим журналіст(к)ам на електронну адресу.

 

Про квитки

Із бейджем PRESS ви зможете брати безкоштовний квиток на будь-які сеанси. Квиток можна взяти в переддень або в день сеансу у фестивальних касах. Будь ласка, займайте своє місце в залі за 10 хвилин до початку сеансу. У разі запізнення на кінопоказ співробітники фестивалю мають право відмовити в доступі на сеанс. 

 

Фестивальні каси:

Кінотеатр «Жовтень»: вул. Костянтинівська, 26

Кінотеатр «Україна»: вул. Архітектора Городецького, 5

 

Протягом фестивалю каси кінотеатрів «Жовтень» та «Україна» відчинені щодня. Каси розпочнуть роботу з 12.03.  

 

Години роботи:

З 9:00 до 22:00 у «Жовтні» (до 30.03 включно)

З 10:00 до 22:00 в «Україні» (до 29.03 включно)

 

Інформація про квитки

 

Про акредитацію

Акредитацію на Docudays UA-2018 було завершено 9 березня. Акредитація надається тільки співробітникам(-цям) офіційних медіа (зареєстровані друковані видання, радіо і телебачення, інформаційні та інформаційно-аналітичні онлайн-видання). Рішення про надання акредитації журналіст(к)ам-фрілансер(к)ам прес-служба прийматиме на основі попередньої співпраці із журналістом(-кою) або огляду його/її публікацій.  

 

Після завершення фестивалю журналіст(-ка) зобов’язаний(-а) надати посилання на публікації або будь-яке інше підтвердження виходу матеріалу про фестиваль у медіа на запит прес-служби. Прес-служба фестивалю залишає за собою право відмовити в наданні акредитації без пояснення свого рішення.  

 

Про відеотеку

Конкурсну програму можна переглянути у відеотеці, яка працюватиме з 24 до 28 березня з 11:00 до 21:00, а 29 березня – з 11:00 до 18:00. Відеотека розташована в залі «Сеанс» на першому поверсі в кінотеатрі «Жовтень».

 

Правила зйомки на Docudays UA

Під час церемоній відкриття й закриття фестивалю дозволено здійснювати фото- й відеозйомку в кінозалі протягом офіційного представлення та не більше ніж 10-ть хвилин під час показу фільму. Упродовж решти кінопоказів фото- й відеозйомка заборонена.

 

Під час подій DOCU/КЛАС фото- й відеозйомка дозволена протягом не більше ніж 5-ть хвилин.

 

Зйомка в ЖИВІЙ БІБЛІОТЕЦІ дозволена лише за умови погодження учасників та учасниць проекту.

 

Будь-яка фото- й відеозйомка мусить бути погоджена попередньо з прес-службою фестивалю.

 

Для отримання детальнішої інформації щодо фестивалю та з питань організації інтерв’ю звертайтеся до Дарини Ніколенко, прес-координаторки фестивалю, на e-mail – press@docudays.org.ua.

 

До зустрічі на Docudays UA–2018!

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
22–30
березня 2019