ПРОТИДІЯ ІНШУВАННЮ!

Один із найважливіших кінофестивалів Німеччини goEast спільно з фондом «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ) оголосив переможців проекту «ПРОТИДІЯ ІНШУВАННЮ!». Взяти участь у відборі мали змогу режисер(к)и з Німеччини та Центральної й Східної Європи, які працюють із темами щодо прав людини. До підтримки проекту долучився також і Docudays UA.

 

П'ять міжнародних режисерських тандемів отримали на виробництво фільмів гранти в розмірі 4000 євро, надані за підтримки фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє». Серед переможців: Оксана Казьміна (Україна) та Максим Чірлан (Молдова) з проектом «Антігона», Міона Богович (Сербія/Німеччина) та Ана Гоффнер (Австрія) з проектом «Інший зеніт», Жанна Озірна (Україна) та Аврелія Наталіні (Німеччина) з проектом «Зв'язок», Йон Гнатюч (Румунія) та Артьом Завадовський (Молдова) з проектом «Віч-на-віч», і нарешті, Андреас Бошманн (Німеччина) та Александра Медянікова (Росія) зі своїм проектом «Домашнє відео».

 

Невдовзі молоді режисерські тандеми з Німеччини та Центральної й Східної Європи вирушать у свої подорожі. Їхні головні цілі – використовуючи засоби кіно, дослідити іншування людей, які належать до різноманітного соціального, релігійного, культурного чи етнічного походження та/або сексуальної орієнтації чи ґендерної ідентичності, і представити портрети людей і проектів, які спрямовані на проголошення солідарності, громадянської сміливості та протидію дискримінації.

 

Уже завершені фільми презентують на фестивалі goEast у 2018-му році. також стрычки будуть доступні для перегляду на сайті проекту.

 

Наступний важливий компонент проекту «ПРОТИДІЯ ІНШУВАННЮ!» – мережа, що об’єднує партнерські кінофестивалі та правозахисників, надаючи більшого розголосу їхній роботі. 

 

«ПРОТИДІЯ ІНШУВАННЮ!» поєднує етос кіновиробництва, присвяченого правам людини, із подорожами, тренінгами та побудовою мереж. Детальніше з проектом можна ознайомитися за посиланням.

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
23–30
березня 2018
4
днi до початку фестивалю

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA