2014: проведення рекламної кампанії

  Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь» оголошує тендер на проведення рекламної кампанії (розміщення зовнішньої реклами) 11-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Місце проведення фестивалю: м. Київ, вул. Саксаганського, 6 (Будинок кіно), з 21 по 28 березня 2014 року.


  Пропозиції слід подати до 18:00 20 січня 2014 року поштою на ім’я Едуарда Момотока до Херсонської міської Асоціації журналістів «Південь». Адреса: 73000, м. Херсон, вул. Фрунзе, 2, оф. 24.

   

  На конверті обов’язково зазначити: тендер_ проведення рекламної кампанії.

   

  Тендерні пропозиції будуть розпечатані та розглянуті тендерним комітетом в день засідання, для запобігання корупційних дій.


  Усі питання та/або роз’яснення щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на на електронну адресу edua_rd11@mail.ru

  Для подання пропозиції необхідно надати такі документи:
  · тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій (завантажити тут);
  · інформація про учасника тендеру (завантажити тут). 

  Ціни слід зазначати у форматі «все включено», зокрема  з урахування вартості друку рекламних постерів, їх встановлення та демонтажу, а також вартості розміщення. Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

  Покупець залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено 24 січня 2014 року.

  Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості, гарантії та доставки.

   

  Перевага також буде надаватися пропозиціям, що гарантуватимуть розміщення рекламних площ  біля місця проведення фестивалю – м. Київ, вул. Саксаганського, 6.

   

  Контакт для довідок:

   

  Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь»/Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

  Офіс менеджер Едуард Момоток

  +38 095 020 28 13
  edua_rd11@mail.ru

  XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
  20–29
  березня 2020