Тендер на друк поліграфічної продукції

  Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь» оголошує тендер на друк поліграфічної продукції Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA


  Пропозиції слід подати до 12:00 12 вересня 2013 року на електронну адресу daryabassel@gmail.com. У рядку «Тема» електронного повідомлення слід зазначити «Пропозиція на тендер – друк поліграфічної продукції фестивалю Docudays UA». 

  Усі питання та/або роз’яснення щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на на електронну адресу daryabassel@gmail.com.  Будь-які запити стосовно тендеру мають містити дату його оголошення – 5 вересня 2013 року.

  Для подання пропозиції потрібні такі документи:
  · тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій (завантажити тут);
  · інформація про учасника тендеру (завантажити тут). 

  Ціни слід зазначати у форматі «все включено». Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

  Покупець залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено 13 вересня 2013 року.

  Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості, гарантії та доставки.

   

  Контакти:

  Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

  Програмний координатор/ Продакшн менеджер

  Дар’я Бассель

  +38 063 497 24 16
  daryabassel@gmail.com

  XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
  20–29
  березня 2020