Тендер на cтворення мультимедійних комплектів

  Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь» оголошує тендер на cтворення двох мультимедійних комплектів для Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA


  Пропозиції слід подати до 18:00 18 жовтня 2013 року на електронну адресу daryabassel@gmail.com. У рядку «Тема» електронного повідомлення слід зазначити «Пропозиція на тендер». 

  Усі питання та/або роз’яснення щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на на електронну адресу daryabassel@gmail.com.  

  Для подання пропозиції потрібні такі документи:
  · тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій (завантажити тут);
  · інформація про учасника тендеру (завантажити тут). 

  Ціни слід зазначати у форматі «все включено». Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях.

  Покупець залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено 19 жовтня 2013 року.

  Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості, гарантії та доставки.

   

   

  Контакти:

  Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

  Програмний координатор/ Продакшн менеджер

  Дар’я Бассель

  +38 063 497 24 16
  daryabassel@gmail.com

   

  ***

  Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проводиться щороку впродовж останнього тижня березня у Києві.

  Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Вхід на всі кінопокази – вільний.
  Головна мета Фестивалю – сприяння підвищенню рівня української кінодокументалістики, становленню в Україні відкритого діалогу про моральні проблеми суспільства, права людини, формуванню в суспільстві розуміння людської гідності як найвищої цінності, створенню фундаменту для демократичного майбутнього країни.

  XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
  20–29
  березня 2020