Про квитки

НА ЯКІ ПОДІЇ ПОТРІБНІ КВИТКИ

 

Фестивальні покази тривають з 10:00 до 23:00.

 

Локації: кінотеатр «Жовтень», кінотеатр «Україна» та IZONE.

 

Вхід на всі сеанси фестивалю відбувається за квитками. Єдина вартість квитка на ранкові та денні сеанси (до 18:00) – 40 гривень. Єдина вартість квитка на вечірні сеанси (після 18:00) – 60 гривень.

 

Квиток надає право зайняти вільне місце в залі, окрім зарезервованих фестивалем. Один квиток може використати лише один глядач для відвідування одного сеансу.

 

Вільний вхід:

- на всі фестивальні події в IZONE,

- події DOCU/PRO та DOCU/КЛАС,

- події правозахисної програми, фотовиставку та «Живу бібліотеку».

 

Для участі в деяких заходах потрібна попередня реєстрація, про що в програмі зазначено окремо.

 

Вхід на церемонії відкриття та закриття фестивалю відбувається лише за запрошеннями.

 

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ

 

Квиток можна придбати у фестивальних касах та онлайн. Продаж квитків на кожен окремий сеанс закінчується за 10 хвилин до його початку.

 

Фестивальні каси:

  • Кінотеатр «Жовтень»: вул. Костянтинівська, 26
  • Кінотеатр «Україна»: вул. Архітектора Городецького, 5

Протягом фестивалю каси кінотеатрів «Жовтень» та «Україна» відчинені щодня. Каси розпочнуть роботу з 12.03. Години роботи: З 9:00 до 22:00 у «Жовтні» (до 30.03 включно) З 10:00 до 22:00 в «Україні» (до 29.03 включно) Онлайн-продаж для всіх локацій на docudays.ua.

Зауважте, що в режимі онлайн можна купити звичайний квиток. Безкоштовні квитки за абонементом, акредитацією та пільгами можна отримати лише у фестивальних касах.

Квиток також можна придбати безпосередньо перед сеансом у касі в разі його наявності.

 

ЯКІ Є ПІЛЬГИ

 

БЕЗКОШТОВНІ КВИТКИ ДЛЯ ОКРЕМИХ КАТЕГОРІЙ ГЛЯДАЧІВ

 

Пенсіонери, школярі, учасники та ветерани АТО мають право отримати безкоштовний квиток у фестивальних касах, показавши посвідчення. Кожній особі пільгової категорії може бути видано лише один квиток на один сеанс. Узяти квитки на паралельні сеанси неможливо. Пільговий квиток дійсний лише за умови надання посвідчення контролеру на вході до кінозали. Зауважте, безкоштовний квиток видається в касах у переддень або в день показу (але не раніше).

 

ЗНИЖКА 50% НА КВИТКИ ТА АБОНЕМЕНТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

 

Показавши посвідчення, студенти мають право придбати фестивальний абонемент або квиток зі знижкою 50%. Кожній особі такої пільгової категорії може бути видано лише один квиток на один сеанс. Узяти квитки на паралельні сеанси неможливо. Пільговий квиток дійсний лише за умови надання студентського посвідчення контролеру на вході до кінозали. Купити окремий квиток зі знижкою 50% можна вже починаючи з 12.03. Узяти квиток під студентський абонемент можна не раніше 23.03.

 

ОКРЕМІ БЕЗКОШТОВНІ ПОКАЗИ

 

Деякі вечірні кінопокази (після 15:00) є безкоштовними для всіх категорій відвідувачів (така інформація окремо позначена в програмі). Щоб потрапити на такий сеанс, потрібно отримати безкоштовний квиток. Його можна одержати у фестивальній касі або замовити онлайн. Один глядач може отримати лише один квиток на такий сеанс.

 

ФЕСТИВАЛЬНІ АБОНЕМЕНТИ

 

Для глядачів, які планують присвятити фестивалю максимум часу, передбачені кілька видів абонементів.

 

«ПОВНИЙ ТИЖДЕНЬ»

Його дія поширюється на всі кіносеанси у всіх фестивальних локаціях, окрім подій, що вимагають окремої реєстрації. Абонемент можна купити як онлайн: www.docudays.org.ua, так і з 12.03 у фестивальних касах.

 

Ціни на цей абонемент – 600 гривень (з 1.02.) та 800 гривень (з 1.03).

 

«ПОВНИЙ ДЕНЬ»

Його дія поширюється максимум на шість кіносеансів протягом одного фестивального дня у всіх фестивальних локаціях, окрім подій, що вимагають окремої реєстрації. Абонемент можна придбати у фестивальних касах з 23.03.Його можна активувати будь-якого фестивального дня з 24.03 по 30.03. Активація відбувається на той день, на який ви узяли перший квиток по абонементу.

 

Ціна такого абонемента – 200 гривень.

 

ФЕСТИВАЛЬНІ АБОНЕМЕНТИ ЗІ ЗНИЖКАМИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Студенти можуть придбати абонементи повного тижня та одного дня з 50%-вою знижкою. Їх дія поширюється на всі кіносеанси протягом зазначеного терміну для всіх фестивальних локацій, окрім подій, що вимагають окремої реєстрації. Абонемент можна купити як онлайн: www.docudays.org.ua, так і з 12.03 у фестивальних касах, показавши студентське посвідчення.

 

Студентська ціна абонемента «Повний тиждень» – 400 гривень. Студентська ціна абонемента «Повний день» – 100 гривень (абонемент можна придбати у фестивальних касах з 23.03).

 

Щодо всіх абонементів чинні наступні правила

 

Абонемент не гарантує вільного місця на кожен сеанс. Він надає можливість подивитися більше фільмів за меншу ціну. У будь-якому разі власник абонемента повинен брати квиток на кожен сеанс у фестивальних касах. На підставі абонемента квиток видається безкоштовно. Квиток дійсний лише за умови надання абонемента контролеру на вході до кінозали.

 

Абонемент дає можливість отримати не більше ніж один квиток на один сеанс. Квитки на сеанси видаються в касах у переддень або в день показу (але не раніше). Узяти квитки на паралельні сеанси неможливо.

 

ФЕСТИВАЛЬНА АКРЕДИТАЦІЯ

 

Запрошені гості, учасники та партнери фестивалю автоматично одержують фестивальну акредитацію. Про деталі та умови акредитації ЗМІ читайте тут.

 

Акредитовані гості, учасники, представники ЗМІ та партнери фестивалю можуть отримати квиток безкоштовно у фестивальних касах за умови надання фестивального бейджа. Це можна зробити в переддень (але не раніше) або в день показу.

 

На один сеанс можна взяти не більше ніж один квиток. Узяти квитки на паралельні сеанси неможливо. Квиток дійсний за умови надання фестивального бейджа контролеру на вході до кінозали. Усі фестивальні бейджі є іменними та не можуть передаватися іншим особам. У разі користування чужим іменним бейджем його буде вилучено адміністрацією або службою охорони фестивалю. Поновлення бейджа в такому випадку неможливе.

 

У разі втрати бейджа його поновлення може бути оформлене в акредитаційній службі за умови надання документів, що посвідчують особу.

 

УМОВИ ДОСТУПУ НА СЕАНСИ

 

Будь ласка, займайте своє місце в залі за 10 хвилин до початку сеансу. У разі запізнення на кінопоказ співробітники фестивалю мають право відмовити в доступі на сеанс.

 

«Щасливі хвилини» – це можливість для власників фестивальних бейджів та абонементів, які не мають квитка, зайняти вільні місця в залі за наявності таких. Вхід до зали відбувається за вказівкою співробітника фестивалю після початку сеансу в порядку живої черги. Біля входу до кожної кінозали є вказівник на місце формування черги.

 

Оргкомітет фестивалю зберігає за собою право без пояснень анулювати квиток, якщо його власник порушує правила фестивалю або його поведінка може призвести до пошкодження майна кінотеатру, є образливою та неприпустимою cтосовно глядачів, співробітників фестивалю та кінотеатру.

 

Несанкціонована оргкомітетом фестивалю фото- і відеозйомка в залі під час кінопоказу категорично заборонена. 

Зауважте, вхід до зали з їжою та напоями заборонений.

 

Зазначені правила стосуються всіх фестивальних локацій.

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
22–30
березня 2019