Глядацькі правила

Фестивальні покази мають формат, дещо відмінний від звичайних кінотеатральних сеансів. Ми сформували ці правила, керуючись щирим бажанням забезпечити комфортні умови для кожної й кожного під час зустрічі з документальним кіно.

  • Радимо вам зайняти ваше місце в залі за 10 хв до початку сеансу. Так ви уникнете черги та можете вибрати найкращі місця в залі.
  • Пам’ятайте про правило «Щасливі хвилини». Якщо ви не забронювали квиток за фестивальним абонементом чи акредитацією, ви можете скористатися правилом «Щасливі хвилини». Це можливість зайняти наявні вільні місця в залі після пропуску відвідувачів/-ок з квитками. Вхід до зали відбувається за вказівкою контролера/-ки після початку сеансу в порядку живої черги. Біля входу до кожної кінозали буде вказівник на місце формування черги.
  • Якщо ви запізнилися на кінопоказ більше ніж на 10 хвилин і фільм уже розпочався, ми будемо змушені анулювати ваш квиток. Ми поважаємо право глядачів та глядачок дивитися фільм без відволікань. А також право знімальної команди показати свою роботу вперше.
  • Просимо до зали брати напої лише в закритих пляшках та герметичних термочашках. Зважаючи на особливості формату фестивального показу, ми не дозволяємо проносити до зали попкорн або іншу їжу.
  • На жаль, до більшості фестивальних локацій вхід з тваринами заборонено. Інформацію про доступність локацій можна переглянути за посиланням.

 

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021