Оксана Іванюк

продюсерка
Освіта
Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка, факультет соціології та психології; Університет Торонто, участь у програмі CUPP (Canada-Ukraine Parliamentary Program) у Парламенті Канади; Вищі курси сценаристів та режисерів; майстерня продюсерів к
Біографія
З 1997 Оксана очолювала департамент закупівлі програм на каналах СТБ, пізніше – на ТК ТЕТ. Працювала програмною директоркою та заступницею генерального директора на телеканалах «Кіно» й «Сіті», а також генеральною продюсеркою ТК TVi. У 2010 році після закінчення Вищих курсів сценаристів і режисерів майстерні Олександра Роднянського, стала генеральною директоркою Продюсерського центру «Среда», виробника програми «Велика різниця по-українськи». 

З 2011 року є співзасновницею та генеральною продюсеркою групи компаній «Ай К’ю», в доробці якої сьогодні низка шоу, програм, фільмів та серіалів. У 2019 «Ай К'ю» отримала фінансування пригодницького серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» від Міністерства культури та інформаційної політики України, а в 2020 стала переможцем 14-го пітчингу Державного агентства з питань кіно з одразу двома документальними проєктами: «Іван і Марта» режисера Сергія Буковського, «Плай» режисерки Єви Джишиашвілі.
ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ:
Плай (2021, продюсерка)

Подай свій проєкт до каталогу