Індустрійна акредитація

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Docudays UA відкриває індустрійну акредитацію для тих, хто активно працює у сфері документального кіно в Україні та за кордоном. З індустрійною акредитацією ви матимете можливість долучитися до нетворкінгу з міжнародною та українською кіноспільнотою, відвідати лекції та майстер-класи від провідних європейських фахівців/-чинь, отримаєте доступ до пітчингів та всієї кінопрограми фестивалю.

 

ПРОГРАМА ПРОФІЛЬНИХ ПОДІЙ DOCU/ПРО 2022

 

UKRAINIAN DOC PREVIEW — це шоукейс українських документальних повнометражних фільмів на стадії виробництва / поствиробництва. Учасники та учасниці представляють міжнародним експерт(к)ам 15-хвилинні відеоуривки майбутніх фільмів. Цьогоріч шоукейс Ukrainian Doc Preview, який Docudays UA втретє організовує спільно з Українським інститутом, відбудеться 26 березня. 

 

CIVIL PITCH 2.0— уже вдруге ми запустили платформу для взаємодії документалістів/-ок та громадських активістів/-ок заради створення короткометражних документальних фільмів, що солідаризують та спонукають до змін. Під час фестивалю відбудеться презентація 12-ти відібраних проєктів. Унаслідок пітчингу чотири проєкти-переможці отримають фінансування на виробництво фільмів та менторську підтримку від провідних міжнародних професіоналів/-ок. 

 

DOCU/ПРО КЛАСИ — протягом фестивалю традиційно пропонуємо відвідати майстер-класи від провідних міжнародних та українських спеціалістів/-ок, які поділяться власним досвідом у процесах розвитку проєктів, дистрибуції та продажу. Цьогоріч приділимо увагу не лише повнометражним фільмам, а й короткометражному кіно.

 

АКРЕДИТАЦІЯ DOCU/PRO ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

  • Отримати доступ до ексклюзивних презентацій індустрійної платформи: шоукейсу українських повнометражних проєктів UKRAINIAN DOC PREVIEW та Civil Pitch 2.0 — пітчингу короткометражних соціально важливих історій.
  • Отримати доступ до лекторію DOCU/ПРО КЛАСИ від провідних спеціалістів/-ок міжнародної та української індустрії, які поділяться досвідом у процесах девелопменту документальних фільмів, їх дистрибуції та продажу. Детальна програма майстер-класів буде опублікована у березні.
  • Отримати індустрійний онлайн-гід з описом усіх подій та короткими біографіями експертів та експерток.
  • Отримати доступ до нашого списку Who Is Here з контактами усіх гостей та експертів/-ок DOCU/ПРО в цьому році.
  • Отримати доступ до всіх фільмів фестивалю та фестивальних подій (які не передбачають додаткової реєстрації).
  • Отримати сувеніри Docudays UA-2022.

ЦІНИ

  • Ціна «рання пташка» — 750 грн (18 січня—22 лютого 2022 року).
  • Звичайна ціна — 1000 грн (22 лютого—12 березня 2022 року).

>> ПОДАТИ ЗАЯВКУ

 

УМОВИ ПОДАННЯ

 

Індустрійну акредитацію можуть отримати режисер(к)и, продюсер(к)и, кінематографіст(к)и, дистриб'ютор(к)и, фестивальні відбірники/-ці, студент(к)и кіновишів й усі, хто активно працює в кіноіндустрії в Україні та за кордоном. 

 

Цього року Docudays UA відбудеться в гібридному форматі, усі події DOCU/PRO заплановані на офлайн-локаціях фестивалю. Просимо вас врахувати, що доступ до всіх офлайн-заходів фестивалю буде можливий за наявності дійсного зеленого сертифіката про вакцинацію, сертифіката про одужання або негативного результату ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген (дійсний 72 години). 

 

Ми уважно відстежуємо епідеміологічну ситуацію в країні. У разі її погіршення ми будемо вчасно інформувати про формат усіх подій програми DOCU/ПРО та безпечні умови їх відвідування.  


У разі будь-яких питань щодо програми індустрійної платформи DOCU/ПРО або вашої акредитації пишіть на електронну адресу координаторки DOCU/ПРО Віки Хоменко: [email protected].

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022