DOCU/HELP: підтримка української кіноспільноти у період війни Росії в Україні

Команда ГО «Докудейз» та фестивалю Docudays UA створили ініціативу підтримки для українських кінематографістів/-ок, які сміливо та відчайдушно документують події війни в Україні просто зараз: фіксують військові злочини, створюють матеріали для іноземних медіа та майбутніх фільмів, які згодом зможуть надати світові більш проникливий погляд на ситуацію в нашій країні.

 

Прийом заявок на отримання підтримки в межах DOCU/HELP призупинено. Зараз ініціатива працює у форматі стипендійної програми FILMBOOST

 

Ми працюємо у декількох напрямах підтримки.

 

Завдяки нашим партнер(к)ам та друзям фестивалю маємо можливість допомогти кінематографіст(к)ам із забезпеченням знімальною технікою першої необхідності, тобто того, без чого неможливо продовжувати зйомки та працювати (наприклад, батареї, жорсткі диски, карти пам’яті, зарядні пристрої, перехідники, мікрофони, заміна пошкоджених об'єктивів та інше).

 

Також за рахунок зібраних коштів будемо покривати витрати на паливо, ліки, засоби першої допомоги, базові потреби у форс-мажорних ситуаціях (разові виплати до 4000 грн). 

 

Формуємо базу міжнародних фондів та можливостей, які також надаватимуть грошову допомогу для української кіноспільноти: 

"Emergency Fund for Filmmakers" in Wake of Ukraine War.

Сприяємо залученню фінансової підтримки та адмініструємо благодійні внески.

 

Як звернутися за допомогою?

 

Допомога надається насамперед українським кінематографіст(к)ам, які наразі здійснюють активні зйомки, беруть участь в організації знімального процесу або обробці відзнятого матеріалу. 

 

Координує заявки команда індустрійної платформи фестивалю DOCU/ПРО. Перевірка наданої інформації, верифікації особи та обробка запиту може тривати до двох днів. 

 

Запити опрацьовуються по черзі. Допомога здійснюється за наявності коштів.

 

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, будь ласка, пишіть на адресу [email protected].
20 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 2 — 8 
червня 2023