Каталог української документалістики

Регламент
244Kb

Docudays UA відкриває прийом заявок до VI каталогу української документалістики, який щороку презентує українські документальні фільми та кінопроєкти, продакшн-компанії, студії, кінофестивалі та дистриб'юторів неігрового кіно. 

 

Відтепер каталог публікуватиметься онлайн на сайті docudays.ua. Це відкрита інформаційна база, яка буде оновлюватися тричі на рік. Традиційно Docudays UA працюватиме над промоцією української документалістики та знайомитиме з нею колег на міжнародних кінофестивалях – у Ляйпцигу, Їглаві, Амстердамі. Онлайн-формат дозволить інтегрувати каталог в онлайн-події Docudays UA, поширювати інформацію серед фестивальних партнерів та кінопрофесіоналів.

 

VI каталог української документалістики буде опубліковано у жовтні 2020 року. До нього ввійдуть фільми та кінопроєкти 2019–2021 років випуску й роботи, що перебувають зараз на етапі розроблення і виробництва. А також інформація про незалежні продакшн-компанії, продюсерів, кіно- та телестудії, які займаються виробництвом документального кіно, постпродакшн-студії, кінофестивалі та дистриб’юторів неігрового кіно в Україні. 

 

Прийом заявок до першої редакції VI каталогу триває до 14 серпня 2020 року включно.

 

Заявки, що надійдуть після цієї дати, розглядатимуться для наступного оновлення каталогу, що відбудеться у лютому 2021 року.

 

АНКЕТА ДЛЯ ФІЛЬМІВ/КІНОПРОЄКТІВ

АНКЕТА ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ

 

Які фільми та проєкти ми шукаємо?

До каталогу ввійдуть фільми й проєкти креативної документалістики. Нам цікаві роботи, де автор(к)и творчо працюють із формою, експериментують, однак зрозумілі глядачеві та мають важливе соціальне повідомлення. Ми не ставимо жодних обмежень щодо тривалості фільмів і включаємо до каталогу як короткометражні, так і повнометражні роботи.

 

Про результати відбору буде повідомлено електронною поштою на адреси заявників/заявниць не пізніше ніж 1 вересня 2020 року.

 

Докладніше про критерії відбору до каталогу читайте в регламенті.

 

З попередніми виданнями каталогу можна ознайомитися за посиланням.

 

Видання каталогу відбувається за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Посольства Швеції в Україні.

 

Якщо виникнуть запитання, звертайтеся на електронну пошту: ukrdocs@docudays.ua.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021