Регламент

ГО «Докудейз» запрошує сценаристів/-ок, операторів/-ок, режисерів/-ок, звукорежисерів/-ок, режисерів/-ок монтажу, продюсерів/-ок з України подаватися на програму підтримки професійних подорожей. А саме — відвідування фестивалів, кіноринків, конференцій, воркшопів. У межах програми підтримки є змога покрити витрати на професійні акредитації, транспорт, проживання та забезпечити добові кошти.

Які умови отримання підтримки?

 • Максимальний розмір одного гранту підтримки — 30 000 грн. Усього є 12 грантів програми підтримки професійних подорожей.

 • Заявник/-ця може подати лише 1 заявку.

 • Подорож має бути здійснена в період з 1 січня по 1 червня 2024 року.

 • За рахунок програми підтримки можна покрити витрати на реєстраційні внески та акредитації; витрати на квитки, потяги, автобуси, літаки або паливо на авто; витрати на проживання та добові (не більше 30 євро на день).

 • Необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] заповнену анкету та бюджет подорожі у гривнях, розширене CV (включно з біографією і фільмографією), опис вашої роботи / завдань під час професійної подорожі, підтвердження приймаючої сторони (запрошення від киноринку, фестивалю тощо) або мотиваційний лист із обґрунтуванням того, чому для вашого професійного розвитку необхідно взяти участь у цій події. Зверніть увагу, що до мотиваційного листа необхідно також додати підтвердження про отримання / купівлю акредитації на фестиваль / кіноринок / індустрійний захід. Також до анкети необхідно долучити копії паспорта та ідентифікаційного коду.

 • Якщо ваша заявка буде підтримана, ви отримаєте 70% суми підтримки одразу після підписання договору, решту 30% буде виплачено після надання звіту з подорожі.

 • Угоду про підтримку буде укладено із відібраними заявниками/-цями/-цями як із фізичними особами: ГО «Докудейз» як податковий агент сплачує замість заявника/-ці 18% ПДФО та 1,5% військового збору.

 • Чоловікам: у разі підтримки заявки ми надаємо лист-підтвердження про підтримку, але процедуру отримання дозволу на виїзд заявникові необхідно буде пройти самостійно. 

Хто може подавати заявки?

 • заявник/-ця є громадянином/-кою України; 

 • заявник/-ця проживає в Україні (за винятком тимчасово окупованих територій);

 • заявник/-ця щонайменше останні три роки активно працює у кіносфері.

Якою може бути мета подорожі? 

 • участь у професійному заході: фестиваль, кіноринок, воркшоп, конференція;

 • презентація проєкту (документального, ігрового, анімаційного фільму будь-якої тривалості) в рамках пітчингу на одному з індустрійних майданчиків.

Які дедлайни та дати? 

 • Із 18 жовтня по 17 листопада 2023 року (23:59 за місцевим часом) — прийом заявок на програму підтримки професійних подорожей. 
 • Із 18 листопада по 17 грудня 2023 року заявки пройдуть технічний та експертний відбір команди індустрійної платформи DOCU/ПРО.
 • Після 17 грудня 2023 року ви отримаєте листа з підсумками відбору на електронну пошту, з якої була відправлена заявка. Будь ласка, врахуйте, що відбіркова рада не матиме змоги прокоментувати рішення щодо кожної заявки.
 • До кінця грудня 2023 року з тими, хто отримав підтримку, має бути підписана угода. Не підписання угоди з боку заявника/-ці анулює його чи її результат відбору. 
 • Подорожі необхідно здійснити з 1 січня по 1 червня 2024 року.

Як звітувати за програму підтримки?

Після подорожі у вас буде місяць, аби надати такі документи:

 • описовий звіт щодо подорожі, включно з фотографіями;
 • остаточний бюджет витрат і документи-підтвердження ваших витрат: квитки, посадкові талони, квитанції за проживання в готелі, оплата акредитації тощо (з формою звітування можна ознайомитись тут).

Перелік документів на отримання підтримки:*

1) заповнена анкета (за шаблоном, що доступний за цим посиланням);

2) заповнений бюджет подорожі (за шаблоном, що доступний за цим посиланням);

2) розширене CV (включно з біографією і фільмографією); 

3) опис вашої роботи / завдань під час професійної подорожі; 

4) підтвердження приймаючої сторони (запрошення від киноринку, фестивалю тощо) або мотиваційний лист із обґрунтуванням того, чому для вашого професійного розвитку необхідно взяти участь у цій події (зверніть увагу, що до мотиваційного листа необхідно також додати підтвердження про отримання / купівлю акредитації на фестиваль / кіноринок / воркшоп);

5) скан-копії паспорта (перші сторінки та сторінка з пропискою) та ідентифікаційного коду заявника/-ці.


Усі документи слід надіслати на електронну адресу [email protected] з темою листа: «DOCU/HELP: підтримка професійних подорожей | ім’я та прізвище заявника/-ці». 


*Зверніть увагу, що надсилаючи свого листа із заявкою на отримання підтримки, ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних із метою подальшого спілкування щодо програми підтримки професійних подорожей у  межах ініціативи підтримки DOCU/HELP ГО «Докудейз». Ми не передаємо ваші персональні дані третім особам.


У разі будь-яких питань — пишіть на електронну адресу [email protected].

Прийом заявок на участь завершено.
На програму підтримки професійних подорожей надійшла 31 заявка, із них 28 пройшли технічний відбір. Після 17 грудня 2023 року буде анонсовано результати відбору.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024