Babylon'13: Документальний фільм про київський євромайдан

06 грудня 2013

Українська кіноспільнота веде власну хроніку подій на київському євромайдані. Як зазначається на сторінці цього проекту під назвою Babylon`13 у Facebook, низка митців створює спільну документальну картину.  

 

До фільмування долучилися Володимир ВойтенкоВолодимир ТихийІгор Савиченко,Юля ГонтарукМарися НікітюкДенис ВоронцовОлександр СтеколенкоІван СауткінЮрій ГрузіновСергій КлепачРоман КлимпушЛариса АртюгінаМарія ПономарьоваЯрина ГрушаМарина Врода.

 

Мета - миттєво зреагувавши на події в Україні, задокументовувати їх через призму режисерської рефлексії.  «Всі матеріали, відзняті у період мирного громадянського протесту, ляжуть в основу великого документального фільму, який залишиться в історії як незаангажований погляд українських режисерів-сучасників», - зазначають учасники проекту.

 

Окрім Facebook, матеріали для майбутнього фільму викладаються на YouTube.

 

Режисери знімають кіно власним коштом та просять небайдужих долучитися до збору коштів. Babylon'13 - участник конкурсу «Велика ідея». За його умовами, цей проект отримає фінансування, якщо він збере, щонайменше 25000 грн. до 1 січня. 

 

Як писала «Телекритика», від початку ініціативна група Babylon`13 планувала з допомогою відеоматеріалів інформувати україно- та англомовну аудитрію інтернету щодо євромайдану у Києві.

 

«Телекритика»

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020