Docudays UA на Євромайдані – «Відкритий доступ»

12 грудня 2013

13 грудня на київському Євромайдані відбудеться перший з низки показів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. УВАГА! Показ переноситься на 22:00 на малу вуличну сцену ("Відкритий університет" біля Лядської брами).

 

Docudays UA – неполітичний фестиваль. Та він про права людини і про те, що в кожного з нас завжди є вибір: змиритися з диктаторським режимом чи боротися за перемогу демократії. Сьогодні від вибору кожного з нас залежить майбутнє України. Тому Docudays UA з Майданом!

 

Запрошуємо на перегляд документального альманаху «Відкритий доступ» (реж. Володимир Тихий, Дмитро Коновалов, Сергій Андрушко, Жанна Довгич, Дмитро Тяжлов, Україна, 2013, 98’). Після перегляду відбудеться обговорення з авторами фільму. Модератор – журналіст і правозахисник Максим Буткевич.

 

«Відкритий доступ» – це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їхні цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об’єднує – активна громадянська позиція.

 

Світова прем’єра альманаху відбулась в березні 2013 року на фестивалі Docudays UA в Києві.


Фільм створено за ініціативи ГО «Центр UA» (Партнерство Новий Громадянин). Більш детальна інформація за посиланням: http://vidkrytyi-dostup.com/


Показ відбувається за підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини та Харківської правозахисної групи. 

 

Інформація про наступні покази Docudays UA – незабаром.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020