Лабораторія драматургії документального фільму

16 жовтня 2013

Міжнародна майстерня документального кіно (Україна) спільно з Академією документальних мистецтв (Польща), за підтримки Державного агентства України з питань кіно вперше в Україні влаштовують з 14 по 17 листопада 2013 Лабораторію драматургії документального фільму (Storytelling Doc Lab in Ukraine).

 

Скільки шедеврів документалістики не з’явилися на світ або не здобули визнання лише тому, що автору не вдалося розповісти цікаву історію.


Завдання Лабораторії – допомогти режисерам та продюсерам, які працюють в царині документального кіно, вибудувати драматургію майбутнього фільму.

 

Проекти приймаються на будь-якій стадії: від задуму до тих, які вже перебувають у виробництві або на етапі пост-продакшн.

Зміст роботи: аналіз і обговорення проектів, візуального матеріалу, робота над сценарієм та драматургічною структурою стрічки.

Форми роботи: індивідуальні консультації, майстер-класи, заняття в групах.


Майстри й наставники: міжнародні експерти, відомі режисери та продюсери документалістики.

 

Участь в Лабораторії безкоштовна. Обмежень щодо віку та фахової освіти немає.

 

До Лабораторії буде відібрано 12 проектів. Кожен проект можуть представляти максимум два учасники (режисер, продюсер/сценарист).

 

Проекти обираються на конкурсних засадах.

 

Лабораторія діятиме за адресою: вул. Саксаганського, 6, Будинок кіно.

Час роботи: 14 – 17 листопада 2013 р.

 

З 11 до 17 години.

 

Заявки приймаються до 18:00 4 листопада 2013 р.

 

Результати відбору і перелік проектів, прийнятих до участі в Лабораторії, буде оголошено 10 листопада 2013 р. на www.idw.in.ua

 

Організатори: Громадська організація «Центр сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв», Міжнародна асоціація Future of Media (Польща) за підтримки Державного Агентства України з питань кіно.

 

Партнери проекту: Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA,  Національна спілка кінематографістів України.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020