Майстер-клас: Фестиваль документального кіно як інформаційний ресурс

19 травня 2013

22 травня о 15.00 в рамках Журналістської весни в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Мельникова, 36/1) модератор конкурсу DOCU/ЖИТТЯ Ксенія Харченко проведе майстер-клас «Фестиваль документального кіно як інформаційний ресурс».


Основними темами майстер-класу є поєднання мистецтва з правозахисною діяльністю; створення зручного місця для спілкування, обміну ідеями для кінематографістів, правозахисників та аудиторії; поширення інформації про права людини та піар таких заходів, як фестиваль документального кіно.

Які теми збурюють найпалкіші дискусії? Як зробити права людини якомога більш sexy? Як знайти партнерів серед ЗМІ та як найкраще подавати інформацію? Як залучити аудиторію та спонукати глядачів до діалогу?

 

«Я сама випускниця Інституту журналістики, і після років теорії мені надзвичайно цікаво побути практиком, який безпосередньо ділитиметься досвідом роботи. Оскільки Docudays UA єдиний в Україні фестиваль документального кіно, то ми займаємось не лише правозахисними темами, а й просуванням кінодокументалістики, проводимо різноманітні майстерні й тематичні покази, презентуємо Docudays UA на кінофестивалях у різних країнах. Упродовж шести років роботи на фестивалі я була і редактором каталогу, і програмним координатором, і модератором, тому під час майстер-класу мені також хочеться приділити увагу багатозадачності в роботі й водночас умінню знаходити те, що найкраще пасує певній конкретній людині», – каже Ксенія Харченко.

 

Ксенія Харченко (нар. 1984) закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка 2007 року. Працювала на телеканалах К1, «Інтер», співпрацювала з Goethe-Institut в Україні. З 2008 року як редактор каталогу, програмний координатор та модератор співпрацює з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA. Презентувала фестиваль Docudays UA на міжнародних кінофестивалях в Німеччині та Польщі. Стипендіатка міжнародних культурних програм Homines Urbani (Villa Decius, Краків, Польща, 2007), Kurzstipendium (IHAG, Грац, Австрія, 2008), Gaude Polonia Міністра культури та національної спадщини Польщі (Вроцлав, Польща, 2012).

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020