Маріна Разбєжкіна збирає гроші на новий проект

11 листопада 2013

Російський документаліст, Керівник Майстерні документального кіно і театру Маріна Разбєжкіна готує до зйомок новий проект «Діти 404», присвячений підліткам з незатвердженою російським урядом орієнтацією. «У червні Владімір Путін підписав закон, що забороняє «пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків поміж неповнолітніх», завдяки якому ЛҐБТ-підлітки стали беззахисними: тепер сказати їм, що вони не хворі, не гріховні й не аморальні є злочином» – пише документалістка в своєму фейсбуці.

 

Зйомки здійснюватимуть студенти Маріни Разбєжкіної Майстерні документального кіно і театру: «Молоді режисери вже зібрали матеріал, знайшли героїв, і тепер їм потрібні гроші для подальшої роботи». Проект розміщено на краудфандинґовій платформі, за наступні 4 дні автори мають намір зібрати $2350. Зробити внесок і дізнатися більше можна за посиланням: indiegogo.com/projects/children-404

 

Студенти Маріни Разбєжкіної раніше вже спричиняли помітний галас у світовій кінодокументалістиці. Зокрема, 2012 року фільм «Зимо, геть!» став учасником МКФ у Венеції та Локарно.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020