Фільм «Металобрухт» увійшов до конкурсної програми ОМКФ

04 червня 2013

Документальний фільм «Металобрухт» режисера Дмитра Глухенького відібрано в якості номінанта на Українську національну кінопремію Одеського міжнародного кінофестивалю в категорії Кращий короткометражний український фільм.

 

Cелективна комісія, створена оргкомітетом ОМКФ, визначила номінантів на Українську національну кінопремію з усіх фільмів українського виробництва або ко-продукції з Україною, які завершені після 1 січня 2012 року.

 

Повний склад номінантів на Українську національну кінопремію буде оголошено 15 червня 2013 року.

Фільми-номінанти на Українську національну кінопремію в категорії Кращій короткометражний український фільм демонструватимуться в рамках програм Одеського міжнародного кінофестивалю у період 17-20 липня 2013.

 

Міжнародне журі, що складатиметься з діячів мистецтва, культури, кінокритиків, режисерів, кінопродюсерів, представникив міжнародних кінофестивалів, визначатиме володаря Української національної кінопремії у категоріях Кращий повнометражний український фільм та Кращій короткометражний український фільм.

 

Цьогоріч Одеський міжнародний кінофестиваль проходитиме з 12 до 20 липня.

 

Документальний фільм «Металобрухт» є  складовою  молодіжного документального  кіноальманаху «Поза Євро», який створено за державним замовленням у минулому році. Національна прем'єра альманаху відбулась 23 березня під час 10-ГО Міжнародного кінофестивалю Docudays UA в Києві, а міжнародна прем'єра 29 травня в рамках 53-ГО Краківського кінофестивалю.

 

«Металобрухт» Дмитра  Глухенького - це історія про людину, в якої є все. Це зовсім не те, що звикли уявляти собі продукти сучасної системи цінностей. Iснуючи на межі мороку алкоголізму і просвітлення, Фенік таки знайшов свою нішу. Хвилює лиш те, що скоро закінчиться металобрухт.

 

Сайт Одеського міжнародного кінофестивалю oiff.com.ua

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020