ІНДУСТІРАЛЬНА ПЛАТФОРМА DOCUDAYS UA

DOCU/ПРО створений задля розвитку української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики та створення українських кінопроектів. Зокрема, це програми тренінгів та пітчинги для режисерів і режисерок. А також майстер-класи й дискусії для усіх, хто цікавиться документальним кіно.

 

Програма DOCU/КЛАС – це авторські лекції та презентації професіоналів кіноіндустрії. Це простір, у якому документаліст(к)и діляться досвідом зі своїми молодшими колегами та один із одним.

 

CIVIL PITCH – платформа для документалістів та активістів громадського сектору, де вони зможуть познайомитися та об’єднати свої знання й зусилля заради створення документального кіно на гостросоціальні теми, цікаві широкій аудиторії.

 

Проект ВІДЧУЙ ЗМІНИ покликаний сприяти розвитку громадянського суспільства та захисту прав людини й меншин. У рамках цього проекту п’ять потужних фестивалів документального кіно об'єдналися задля втілення правозахисних ініціатив, воркшопів та кампаній.

 

Щорічно команда Docudays UA готує КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ. Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках. У каталозі є інформація про завершені фільми та проекти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів, кіно- та телестудій, фестивалей, дистриб’юторів.

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
22–30
березня 2019
3
мiсяцi до кінця прийому заявок

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA


Подай свій фільм через