ІНДУСТРІЙНА ПЛАТФОРМА DOCUDAYS UA

DOCU/ПРО створений задля розвитку української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики та створення українських кінопроектів. Зокрема, це програми тренінгів та пітчинги для режисерів і режисерок. А також майстер-класи й дискусії для усіх, хто цікавиться документальним кіно.

 

З розкладом авторських лекцій та презентацій професіоналів/-ок кіноіндустрії ознайомитися можна тут: DOCU/КЛАС. Це простір, у якому документаліст(к)и діляться досвідом зі своїми молодшими колегами та один із одним.

 

Ukrainian Doc Preview – презентація семи актуальних українських фільмів на стадії чорнового монтажу або постпродакшну перед групою відбірників фестивалів і представників міжнародних сейлз-компаній та фондів. Автор(к)и кожного проекту показують 15 хвилин з чорнового монтажу і відповідають на запитання аудиторії. 

 

B2B Doc: Producers Meet Producers («B2B Doc: продюсери зустрічають продюсерів») вже вдруге відбудеться на Docudays UA. Відібрані учасники та учасниці з України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Латвії, Польщі та Росії презентуватимуть свої кінопроекти відомим європейським кінопродюсер(к)ам, представникам та представницям телеканалів і дистриб’юторів, сейлз-агентам та фестивальним відбірникам. 

 

Meet Professionals – це можливість записатися на індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами, які працюють у кіноіндустрії, і скористатися перевагами нетворкінгу або професійними порадами. 

 

CIVIL PITCH – платформа для документалістів та активістів громадського сектору, де вони зможуть познайомитися та об’єднати свої знання й зусилля заради створення документального кіно на гостросоціальні теми, цікаві широкій аудиторії. Презентація готових фільмів цьогорічного проекту відбудеться 23 березня в кінотеатрі «Жовтень» о 17:00 у залі «Кіноман».

 

GLOBAL SHORT DOCS FORUM  нова ініціатива, яка надає унікальну можливість режисерам та режисеркам короткометражних документальних фільмів познайомитися з сучасними цифровими платформами та об'єднати свої зусилля у роботі з ними. Під час фестивалю Форум відбудеться з 26-28 березня. Спеціально в рамках цієї ініціативи відбудеться відкрита лекція режисера, викладача та відбірника DOK Leipzig - Даніеля Абми. Говоритимемо про те, чим відрізняється створення документального фільму для платформи на кшталт The Guardian або The New York Times від «фестивальної документалістики».

 

Презентація Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Про можливості цієї індустрійної платформи розповідає генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич.


Щорічно команда Docudays UA готує КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ. Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках. У каталозі є інформація про завершені фільми та проекти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів, кіно- та телестудій, фестивалей, дистриб’юторів. Завантажити нове видання можна за посиланням.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020