Індустрійна платформа

DOCU/ПРО створений задля розвитку української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики та створення українських кінопроектів. Зокрема, це програми тренінгів та пітчинги для режисерів і режисерок. А також майстер-класи й дискусії для усіх, хто цікавиться документальним кіно.

 

DOCU/КЛАС – простір, у якому документаліст(к)и діляться досвідом зі своїми молодшими колегами та один із одним.

 

Ukrainian Doc Preview – презентація семи актуальних українських фільмів на стадії чорнового монтажу або постпродакшну перед групою відбірників фестивалів і представників міжнародних сейлз-компаній та фондів. Автор(к)и кожного проекту показують 15 хвилин з чорнового монтажу і відповідають на запитання аудиторії. 

 

B2B Doc: Producers Meet Producers («B2B Doc: продюсери зустрічають продюсерів») вже вдруге відбудеться на Docudays UA. Відібрані учасники та учасниці з України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Латвії, Польщі та Росії презентуватимуть свої кінопроекти відомим європейським кінопродюсер(к)ам, представникам та представницям телеканалів і дистриб’юторів, сейлз-агентам та фестивальним відбірникам. 

 

Meet Professionals – можливість записатися на індивідуальні зустрічі з міжнародними експерт(к)ами, які працюють у кіноіндустрії, і скористатися перевагами нетворкінгу або професійними порадами.  

 

Щорічно команда Docudays UA також готує КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ. Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках. У каталозі є інформація про завершені фільми та проекти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів, кіно- та телестудій, фестивалей, дистриб’юторів. Завантажити нове видання можна за посиланням.

 

Завдяки співпраці Державного агентства України з питань кіно, Docudays UA, IDFA та Українського інституту цього року в українських професіоналів/-ок є можливість отримати фінансову, координаційну та консультаційну підтримку та представити свої проекти на головному майданчику документального кіно у світі у рамках події «Ukraine: Here We Go!».

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020