ІНДУСТРІЙНА ПЛАТФОРМА DOCUDAYS UA

DOCU/ПРО створений задля розвитку української кіноіндустрії, налагодження зв’язків з іноземними експерт(к)ами зі світу документалістики та створення українських кінопроектів. Зокрема, це програми тренінгів та пітчинги для режисерів і режисерок. А також майстер-класи й дискусії для усіх, хто цікавиться документальним кіно.

 

Програма DOCU/КЛАС – це авторські лекції та презентації професіоналів кіноіндустрії. Це простір, у якому документаліст(к)и діляться досвідом зі своїми молодшими колегами та один із одним.

 

CIVIL PITCH – платформа для документалістів та активістів громадського сектору, де вони зможуть познайомитися та об’єднати свої знання й зусилля заради створення документального кіно на гостросоціальні теми, цікаві широкій аудиторії.

 

GLOBAL SHORT DOCS FORUM  нова ініціатива, яка надає унікальну можливість режисерам та режисеркам короткометражних документальних фільмів познайомитися з сучасними цифровими платформами та об'єднати свої зусилля у роботі з ними.

 

Щорічно команда Docudays UA готує КАТАЛОГ УКРАЇНСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЛІСТИКИ. Англомовне видання поширюється на спеціалізованих міжнародних кіноринках. У каталозі є інформація про завершені фільми та проекти на стадії виробництва, контакти українських незалежних продюсерів, кіно- та телестудій, фестивалей, дистриб’юторів.

XVI МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
22–30
березня 2019