Максим Буткевич коментує інцидент із журналістом каналу «112»

13 січня 2014

Зламані кінцівки, розбиті голови і розтрощена апаратура – такі наслідки мали випадки перешкоджання журналістській діяльності за останній місяць. Де була міліція, куди виїздили оперативники, скільки справ порушили – достеменно невідомо, каже журналіст, медіа-експерт, громадський діяч і незмінний модератор конкурсу DOCU/ПРАВО Максим Буткевич. Утім, нечувано швидко міліція відреагувала на інцидент, що стався між журналістом каналу «112 Україна» і охороною прес-центру Майдану.

 

Експерт вважає, що журналіст каналу «112» прийшов непідготовленим до роботи у «зоні конфлікту», якою наразі є Майдан. І, коли сталася сутичка з охоронцями, вирішив витиснути із ситуації якомога більше сенсаційного матеріалу. Водночас і волонтери-охоронці не знали, як можна і як не можна спілкуватися із представником преси. Вони поводили себе агресивно до кореспондента Андрія Дрофи, але незнання не позбавляє їх відповідальності перед законом.

 

На думку Максима Буткевича, говорити про замовний характер цього інциденту поки зарано. Ознаки «політичного замовлення» ця ситуація матиме, якщо її розкручуватимуть і надалі.

 

video.telekritika.ua

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020