Зустріч з організаторами міжнародної творчої лабораторії ARTPOLE.IF

13 червня 2014

14 червня о 19:00 в культурно-освітньому центрі «Майстер-клас» (Київ, вул. Лаврська, 16-А, майданчик на даху) відбудеться зустріч з організаторами міжнародної творчої лабораторії ARTPOLE.IF.

 

До розмови долучаться учасники цьогорічної програми: художники Мирослав Вайда, Ілона Сільваші, Анатолій Белов, Жанна Кадирова, Ярема Стецик, програмний координатор Docudays UA Вікторія Лещенко, музикант з гурту Mavigiz Мустафа Кизилделі.

 

8-12 липня
ARTPOLE.IF / міжнародна творча лабораторія
Уніж, Івано-Франківська область

Кордони — лінії. Лінії розмежовують простір. Лінії сполучають точки в просторі. Точки і лінії утворюють орнаменти. Геометрія межує з мистецтвом. Твій рух у просторі, шлях, лінія, означена відбитком твоїх слідів. Кордони і орнаменти — тема АртПоля цьогоріч.

 

ARTPOLE.IF — це арт-об’єкти і перформанси, майстер-класи, дитяча програма в тіпі й акустична майстерня казки, документальне кіно/відео-поезія та інтерактивні лекції/дискусії просто неба, 11/07 — новий мультимедійний проект ATLAS ESTREMO від Андрухович/KARBIDO/СUBE/АртПоле, 12/07 — ніч музики. Подробиці на artpole.org

 

Квитки в перепродажі коштують 220 грн на 8-12 липня і 120 грн на 11-12 липня (придбати можна на 1001bilet.com.uakiev.karabas.com і parter.ua), на місці події — відповідно 250 грн i 150 грн.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020