Docudays UA на кордоні Австро-Угорської імперії

29 квітня 2014

У селі Завалля, що за 25 кілометрів від Кам’янця-Подільського, з 30 квітня до 10 травня проходитиме фестиваль «Подільський трикутник». Річка Збруч колись розділяла володіння двох імперій – Австро-Угорської та Російської. Саме тут, у краю старовинних замків, гір, лісів і печер, шукатимуть свого глядача найкращі фільми Міжнародного  фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Як наголошують організатори, «Подільський трикутник» – це не тільки спортивний рух, це рух людей, що мають активну життєву та громадську позицію. Саме тому впродовж одинадцяти днів фестивалю учасники щовечора будуть дивитися найкращі документальні фільми від Docudays UA про найболючіші проблеми сьогодення.

 

Фестиваль «Подільський трикутник» проводить громадський рух «Активна країна», що об’єднує більше 15 видів екстремального спорту та відпочинку. Цього року понад дві тисячі спортсменів з різних куточків України облаштували величезний табір під відкритим небом на березі Збруча. Детальніша програма заходів та інформація про фестиваль – на сайті організаторів http://uactive.com.ua/fest.html

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020