Чотири дні Кінотеатр Гогольfestу демонструватиме фільми Docudays UA

08 вересня 2014

У четвер, 11 вересня, о 19.00 відкривається Міжнародний полідисциплінарний фестиваль Гогольfest. У цей же день Docudays UA запрошує на показ фільму «Капітан і його пірат» режисера Енді Вольффа, що став прототипом відомого ігрового фільму «Капітан Філіпс» Пола Грінграса з Томом Хенксом у головній ролі.

 

Детальний розклад показів Docudays UA:

 

11 вересня

21.30  - «Капітан і його пірат» (реж. Енді Вольфф)

 

14 вересня

20.00 – збірник короткого метру: «Із розплющеними очима» (реж. Ерік Бефвінґ), «Мама» (реж. Лідія Шейніна), «Йоанна» (реж. Анета Копач)

 

15 вересня

21.30 – «Життя в раю – нелегали по сусідству» (реж. Роман Вітал)

 

20 вересня

17.00 – у рамках акції «Велодень», присвячений велосипедному руху, буде показаний фільм «Краля Діана» (реж. Борис Мітіч)

 

Як відомо, у цьому році Гогольfest вирішив змінити концепцію. Вперше програма заходу буде створена всього за кілька днів до старту події, адже на 70 відсотків складатиметься з того, що створять самі учасники під час школи-резиденції Гогольfestу з 6 серпня до 10 вересня. Учбово-виробничий комплекс на території непрацюючого заводу  металоконструкцій біля станції метро Бидубичі буде будувати, зміцнювати конструкції з різних видів мистецтва та суміжних дисциплін.

 

Нагадаємо, що у рамках школи-резиденції Гогольfest також відкрив Школу документалістів, метою якої є формування «універсального документаліста, який зможе знімати фільми без великої команди та великого бюджету». Школа проходила у форматі воркшопу, коли лекції про драматургію документального кіно, режисуру та монтаж перетиналися з практичними завданнями.

 

Серед лекторів - режисер, випускниця школи Марини Розбєжкіної, Катерина Горностай, режисер ігрового і документального кіно Ольга Привольнова та журналіст Богдан Кутєпов. Результатом роботи школи стануть короткометражні документальні проекти, реалізовані кожним з учнів. Ці фільми будуть презентовані в кінопрограмі Гогольfest 2014.

 

Гогольfest – перший в Україні щорічний полідисциплінарний Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва. Це презентація кращих зразків сучасного українського та світового мистецтва, акумуляція потужних творчих та інтелектуальних ресурсів, якісна презентація українського мистецтва на світовому рівні, а також формування творчого середовища, здатного стати дієвим центром розвитку українського мистецтва. Центром не тільки презентаційним, але й наснажливим, освітнім та виробничим. Це спроба знайти форму, здатну зачинати нове художнє життя, форму, яка відповідатиме вимогам часу. Це можливість виникнення в Україні нової генерації митців світового значення. Сьомий Гогольfest пройде з 11 по 21 вересня.

 

Детальніше - на сайті фестивалю gogolfest.org

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020
Docudays UA оголошує набір волонтерів та волонтерок!
Новини
Docudays UA оголошує набір волонтерів та волонтерок!
Новини
Актуальні можливості для документалістів/-ок
Новини
Актуальні можливості для документалістів/-ок
Новини
Стань DOCU/CITIZEN!
Новини
Стань DOCU/CITIZEN!
Приєднуйся до клубу друзів DOCUDAYS UA
Новини
Підбиваємо підсумки Мандрівного Docudays UA-2019
Новини
Підбиваємо підсумки Мандрівного Docudays UA-2019
Новини