21-25 травня: 3-й КМКФ короткометражного кіно

07 травня 2014

з 21 по 25 травня у Києві проходитиме фестиваль короткометражного кіно Kyiv International Short Film Festival. Головною локацією фестивалю традиційно стане кінотеатр «Кінопанорама». Про це повідомляє прес-служба фестивалю.

 

«Захід презентує найширшу панораму актуального короткого метру з усього світу та найбільшу за коротку історію фестивалю програму українських стрічок», - йдеться в повідомленні.

 

Фільмом-відкриттям фестивалю стане альманах під назвою «Україна_голоси», який складається з восьми коротких документальних фільмів українського виробництва. Досліджуючи життя українців, альманах віддає належне багатоаспектності і динамічності громадянського життя в Україні. На фестивалі відбудеться національна прем'єра цієї добірки, створеної завдяки ініціативі «Інді лаб».

 

Під час п'яти днів фестивалю буде продемонстровано близько 150 стрічок з усіх контентів, що рівномірно розділяться на 25 тематичних блоків. Майже всі фільми програми будуть вперше продемонстровані в Україні.

 

Окрім уже звичних програм, таких як міжнародний конкурс, українська панорама, фестивальні хіти, цьогоріч з'являться національні панорами (Ісландія, Данія, Греція, Польща) та тематичні програми (короткометражні жахи, комедійні історії, фільми про різні аспекти кохання, жіночий відео-арт, світовий авангард та інші).

 

Завдяки суспільній ініціативі «Кіно просто неба» до цьогорічних локацій фестивалю додається оpenair-кінотеатр у Маріїнському парку, а плацдармом для кіношколи буде Kyiv Academy of Media Arts, яка стала освітнім партнером фестивалю у цьому році.

 

Цього року запроваджено символічну мінімальну плату за відвідування фестивалю. Квитки на кожен сеанс можна буде придбати онлайн. Також діятиме спеціальна пропозиція - Festival Pass на всі покази за ціною одноразового відвідування звичайного кінотеатру.

 

Детальна програма та розклад поступово з'являються на сайті фестивалю www.kisff.org.

 

«Телекритика»

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020